Promocje
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
69,00 zł 49,00 zł
szt.
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820
Alkomat osobisty DRAGER 3820
1 149,00 zł 996,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
1 149,00 zł 996,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Aisko

Ofertę alkomatów Aisko charakteryzuje duża różnorodność, która sprawia, że po wyroby tej firmy dostarczane pod marką BACscan sięga coraz więcej poszukujących wiarygodnych urządzeń odbiorców. W sklepie Promil-Lab dostępny jest cały szereg znakomitych modeli. Oprócz tych wysokiej jakości testerów, wielką pomocą jest także stworzony przez Aisko wirtualny alkomat. Dzięki niemu można z dużym prawdopodobieństwem ocenić swoje możliwości, a więc tak zaplanować spożywanie alkoholu, by nie skończyło się ono problematycznymi lub wręcz ryzykownymi sytuacjami. Wirtualny alkomat Aisko to doskonały sposób na to, by wyznaczyć sobie właściwe granice i powrócić do codzienności bez niepotrzebnych kłopotów. Całkowitą pewność daje jednak rzecz jasna alkomat Aisko pozwalający na bezpośrednie wykonanie badania. Sprawdź nasza atrakcyjną ofertę!

Każdy dostarczany przez Aisko alkomat to urządzenie precyzyjne i niezawodne. Sprawdź to sam!

Wielu kłopotliwych sytuacji można uniknąć, jeśli tylko jesteśmy w stanie określić czas, w jakim nasz organizm będzie rozkładał spożyty alkohol. Alkomat wirtualny Aisko jest narzędziem, które pozwala na uzyskanie przybliżonej prognozy w tym zakresie. Wyniki dostarczane przez przygotowany przez Aisko alkomat wirtualny nie powinny być traktowane jako podstawa do decyzji o zajęciu miejsca za kierownicą czy podjęciu innej aktywności, która musi mieć miejsce na trzeźwo. Dają jednak wyobrażenie o tym, w jakim czasie należy je planować. Alkomat online Aisko, jakkolwiek bardzo pomocny, nie zastąpi więc prawdziwego, które w naszym asortymencie dostępne są w bardzo szerokim wyborze. Niezbędna do prawidłowego działania urządzeń Aisko kalibracja także znajduje się w przygotowanej przez nas ofercie. Nasz znający na wylot każdy alkomat Aisko serwis szybko i dokładnie przywróci mu pełną precyzję pracy.

Niezależnie od możliwości, jakie dane wirtualny alkomat Aisko, koniecznie trzeba więc wyposażyć się w egzemplarz umożliwiający wykonanie bezpośredniego testu. Zwłaszcza jeśli wiemy, że po spożyciu napojów alkoholowych nie będziemy mogli zbyt długo czekać na rozwianie wszelkich wątpliwości co do własnego stanu. Sklep Promil-Lab, oferujący szeroki wybór modeli i opiekę serwisową, zaprasza do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl