Inni Klienci kupili...
Promocje
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
69,00 zł 49,00 zł
szt.
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
1 149,00 zł 996,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820
Alkomat osobisty DRAGER 3820
1 149,00 zł 996,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena

Certen

Alkomaty Certen są dostępne na rynku stosunkowo niedługo, jednak wysoka jakość tych wyrobów szybko zjednała im spore grono odbiorców. Alkomat Certen może mieć różną postać: w sklepie Promil-Lab wyposażysz się zarówno w niezawodne urządzenie przeznaczone do użytku indywidualnego, jak i model, który znakomicie sprawdzi się tam, gdzie trzeba szybko ustalić stan trzeźwości wielu osób. Niezbędna do niezawodnej pracy testera firmy Certen kalibracja również jest w naszej ofercie. Pamiętaj o tym, by oddać swój egzemplarz w ręce specjalistów firmy Promil-Lab zawsze, gdy tylko wykonasz wskazaną przez producenta liczbę badań lub po upływie określonego dla danego modelu czasu. Wówczas możesz mieć pewność, że będzie on służył Ci niezawodnie przez lata. Zapraszamy do składania zamówień!

Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników

Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników

Alco-Tech AT-1000 to wysokojakościowy, policyjny alkomat przesiewowy dedykowany do zadań specjalnych. Wbrew powszechnej opinii, urządzenie te sprawdzi się nie tylko w przypadku służb mundurowych, ale również do weryfikacji stanu trzeźwości w średnich oraz dużych firmach i instytucjach. Urządzenie wyposażone zostało w nowoczesny – zaawansowany technicznie i technologicznie – sensor elektrochemiczny. Obecność bądź brak alkoholu w badanej próbce powietrza jest sygnalizowana nie tylko klasycznie – na wyświetlaczu – ale również za pośrednictwem sygnału dźwiękowego oraz świetlnego.

To, co wyróżnia Alco-Tech AT-1000 na tle konkurencyjnych rozwiązań, to przede wszystkim szybkość działania oraz maksymalna precyzja. Czas oczekiwania na wynik oscyluje w granicach jednej sekundy. Zależnie od preferencji właściciela, sprzęt umożliwia nam wykonywanie badań z ustnikiem bądź bez. Spełniający najbardziej rygorystyczne normy alkomat posiada szereg funkcji dodatkowych, w tym praktyczną latarkę LED.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 169,00 zł
szt.

Każdy alkomat Certen to efekt wielkiej dbałości o spełnienie wymagań użytkowników

W tej dziedzinie nie ma miejsca na kompromisy jakościowe. Jeśli badanie trzeźwości ma być wiarygodne, przeznaczony do tego tester musi być urządzeniem opartym o niezawodne podzespoły, ze szczególnym uwzględnieniem bezpośrednio badającego kierowane ku niemu powietrze sensora. Każdy dostarczany przez Certen alkomat wymóg ten spełnia, dzięki czemu można bez obaw sięgać po niego zawsze, gdy stanu organizmu własnego lub innych osób nie jesteśmy jeszcze pewni. Trzeba pamiętać tylko o jednym – regularnym serwisowaniu. Nieodzowna przy użytkowaniu alkomatów Certen kalibracja pozwoli dostroić układ elektroniczny do aktualnego stanu czujnika, dzięki czemu wyniki testów pozostaną bardzo precyzyjne. Do serwisu Promil-Lab warto przekazać urządzenie także wówczas, gdy cokolwiek wskazuje na jego niepoprawną pracę. Wówczas możemy uchronić wyprodukowany przez Certen alkomat przed usterkami i sprawić, że będzie on mógł nadal bez przeszkód służyć swojemu użytkownikowi. Atrakcyjna jak na doskonały alkomat Certen cena to kolejny ważny atut przygotowanej przez nas oferty. Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami. Drogie nie są również usługi serwisowe. Dobry alkomat musi być zawsze pod ręką, jeśli nie masz zbyt wiele czasu na trzeźwienie. U nas możesz go korzystnie nabyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl