Promocje
Alkomat osobisty DRAGER 3820
Alkomat osobisty DRAGER 3820
1 149,00 zł 996,00 zł
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
249,00 zł 199,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Overmax

W zależności od potrzeb, nasi Klienci poszukują urządzeń profesjonalnych lub przeznaczonych do użytku domowego. Ustnikowy alkomat Overmax jest propozycją dla osób, które chcą raz na jakiś czas skontrolować stan swojej trzeźwości. Prezentujemy nowoczesny, niezwykle poręczny alkomat cyfrowy, wyposażony w wyświetlacz LCD. To na nim wyświetla się wynik pomiaru, informując użytkownika o poziomie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Profesjonalna kalibracja jaką przeprowadzamy, gwarantuje dokładność na poziomie 0,01‰, co w pełni wystarcza aby ocenić stan trzeźwości przed złapaniem za kluczyki. Przypomnijmy, że nie można usiąść za kierownicą, mając we krwi 0,02‰ lub więcej alkoholu. Za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości grozi nie tylko utrata prawa jazdy, ale też kara pozbawienia wolności. Warto dodać, że alkomat Overmax wykazuje duży zakres pomiarowy, sięgający aż 4‰. W razie nieudanej próby, urządzenie od razu powiadamia operatora o konieczności powtórzenia badania. W ten sposób korzystanie z alkomatu jest wygodne, a wynik wiarygodny.

Adiustacja (Kalibracja) ze Świadectwem Wzorcowania Overmax AD-04

Adiustacja (Kalibracja) ze Świadectwem Wzorcowania Overmax AD-04
Adiustacja (Kalibracja) ze Świadectwem Wzorcowania Overmax AD-04

Od teraz w ofercie naszej firmy znajduje się pakiet adiustacji (kalibracji) oraz wzorcowania alkomatu. Posiadając certyfikat adiustacji oraz świadectwo wzorcowania jesteśmy całkowicie pewni wiarygodności posiadanego analizatora wydechu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 98,00 zł
szt.

Kalibracja alkomatu OVERMAX AD-02 + certyfikat

Kalibracja alkomatu OVERMAX AD-02 + certyfikat
Kalibracja alkomatu OVERMAX AD-02 + certyfikat

Fachowcy z Promil-lab zadbają o to, żeby Twój alkomat zawsze był gotowy do prawidłowego badania. Dowiedz się, co oznacza konieczność kalibracji alkomatu.

Kalibracja alkomatu jest niezbędna do jego prawidłowego działania

Kupno alkomatu to pierwsza rzecz, jaką powinien zrobić odpowiedzialny kierowca, któremu zdarza się sięgać po alkohol. Na tym jednak jego powinności się nie kończą. Każdy producent określa właściwą dla danego urządzenia częstotliwość kalibracji, która wyrażona jest w ilości wykonanych badań lub odstępach czasu. Dlaczego?

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 45,00 zł
szt.

Sięgnij po świeżo skalibrowany alkomat OVERMAX, oferowany przez nasz sklep

Badanie trzeźwości w warunkach domowych może przynieść wiele dobrego. Zwłaszcza, gdy przebudzimy się po imprezie i planujemy wsiąść za kółko. Zanim to zrobimy, warto skorzystać z możliwości, jakie daje nam alkomat Overmax. Mimo, że czujemy się dobrze, w naszym organizmie wciąż może bowiem znajdować się alkohol. Wystarczy, że jego zawartość we krwi osiągnie poziom 0,02‰, a prowadząc w tym stanie, złamiemy prawo. Nie wspominając o stworzeniu zagrożenia dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego tak ważne jest, aby każdym domu był obecny dobrze skalibrowany alkomat. To poręczne urządzenie w kilkanaście sekund pozwoli z wysoką dokładnością ocenić, czy badana osoba może prowadzić samochód. Dane dostarczane przez alkomat Overmax są odpowiednio przeliczane, dzięki czemu użytkownik otrzymuje dokładną informację o zawartości alkoholu we krwi, choć badane jest wydychane przez niego powietrze. Sklep Promil-Lab oferuje wysokiej jakości Overmax alkomat, który przed wysłaniem do zamawiającego zostanie fachowo skalibrowany. Potwierdzona certyfikatem kalibracja jest gwarancją tego, że alkomat działa poprawnie i nadaje się do użytku. Co więcej, proponowana przez nas cena za alkomat Overmax okazuje się bardzo atrakcyjna, podobnie jak koszt ponownej kalibracji (tę trzeba powtarzać średnio co sześć miesięcy). Profesjonalny alkomat Overmax to wybór dla Ciebie, jeśli potrzebujesz prostego i sprawdzonego urządzenia, które przyda się w wielu sytuacjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl