Opis

Alkomat Tracer X102 to jeden z wielu dowodów na to, że godny zaufania, precyzyjny tester trzeźwości nie musi być kosztownym urządzeniem. W tym modelu zastosowano charakteryzujący się wysoką czułością sensor elektrochemiczny, co pozwala mu na dostarczanie bardzo dokładnych wyników pomiarów. W połączeniu z wygodą użytkowania zapewnianą przez czytelny ekran, ograniczone wymiary i łatwość obsługi, czyni to z niego sprzęt, który spełni oczekiwania każdego użytkownika. Dzięki oferowanej przez Promil-Lab opiece serwisowej i rocznej bezpłatnej kalibracji, każdy może długo cieszyć się jego prawidłową pracą.

 

Niskim kosztem wyposażysz się w wiarygodny alkomat Tracer X102 

Obecna na rynku już dwie dekady firma Tracer stale rozszerza swój udział w rynku rozmaitych urządzeń i akcesoriów, co jest rezultatem pogodzenia atrakcyjnych cen z ciekawymi projektami i jakością wykonania jej wyrobów. Alkomat Tracer X102 jest jednym z najlepszych tego przykładów. Wykorzystując stanowiący dziś standard w modelach dobrej klasy sensor elektrochemiczny jest testerem dostarczającym dokładnych wyników, wysoce niewrażliwym na ryzyko zafałszowania pomiaru. Dzięki atrakcyjnej cenie stanowi świetną propozycję dla tych, którzy potrzebują sprzętu tego typu przeznaczonego do użytku prywatnego. Alkomat Tracer X102 z powodzeniem sprosta oczekiwaniom takich odbiorców, jednocześnie nie będąc zakupem nazbyt kosztownym. Z dokładnością pomiaru wynoszącą 0,01 ‰ stanowi on narzędzie zdolne udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o to, czy stan trzeźwości badanego kwalifikuje go już do prowadzenia pojazdów, obsługi maszyn czy innych czynności wykluczonych po spożyciu alkoholu. Razem z alkomatem otrzymujemy w zestawie pięć wymiennych ustników, a każdy egzemplarz, jaki trafia do rąk Klientów sklepu Promil-Lab, przechodzi kalibrację, dzięki czemu od razu nadaje się do użytkowania.

 

Wygoda użytkowania to wielki atut modelu Tracer X102 

Atrakcyjny cenowo tester do użytku prywatnego, a takim właśnie jest alkomat Tracer X102, nader często służy do samodzielnego wykonania badania. Jego twórcy zadbali o to, by nie nastręczało to trudności w żadnej sytuacji i warunkach. Okazały cyfrowy wyświetlacz zapewnia więc znakomitą czytelność, a urządzenie staje się gotowe działania w bardzo krótkim czasie, wyłącza się ponadto automatycznie. Nie zapomniano także o odpowiednio głośnych dźwiękach alarmu. Bardzo poręczna obudowa o niewielkich wymiarach i niska waga wynosząca 45 g sprawiają, że łatwo mieć go ze sobą w każdej sytuacji.

Nawet najdoskonalszy tester, aby jego użytkowanie było satysfakcjonujące i nie groziło błędami pomiaru, wymaga obsługi serwisowej. Alkomat Tracer X102 może podawać liczbę wykonanych badań, dzięki czemu będziemy wiedzieli, czy już powinien trafić w ręce fachowców. Kalibracja wykonywana przez serwis Promil-Lab to usługa szybka i również atrakcyjna cenowo. Zapraszamy do składania zamówień – za każdym razem udowadniamy, że wysoki poziom obsługi należy do naszych priorytetów.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl