Opis

Alkomat Tracer X101 to jeden z wielu dowodów na to, że wyposażenie się w całkowicie użyteczny alkomat wcale nie musi wiązać się z ponoszeniem znacznych kosztów. Firma Tracer już od dwudziestu lat dostarcza na rynek rozmaite urządzenia i akcesoria, za każdym razem udowadniając, że korzystna cena może iść w parze z wysoką jakością wyrobów. Tracer X101 to alkomat półprzewodnikowy, którzy spotkał się z szerokim zainteresowaniem i pozytywnymi ocenami użytkowników.

 

Wybierz model Tracer X101 i miej alkomat zawsze gotowy do działania

 

Niewątpliwie jednym z najważniejszych atutów tego modelu jest jego nadzwyczaj pomysłowy design. Projektanci przygotowujący alkomat Tracer X101 zadbali o potrzeby użytkownika pod każdym względem. Estetyczna, ale także bardzo wygodna obudowa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego kryje w sobie zasobnik na zapasowe ustniki, nieodzowne, jeśli chcemy mieć pewność, że każde kolejne badanie przyniesie wiarygodny wynik. Ich zapas okazuje się przydatny zwłaszcza wówczas, gdy do skorzystania z urządzenia jest więcej chętnych. A jakże często, zwłaszcza przy okazji np. świątecznych spotkań rodzinnych, musimy się z podobnymi sytuacjami borykać. Choć dobry alkomat wcale nie musi być drogi, czego Tracer X101 jest najlepszym dowodem, ciągle jeszcze nie każdy z tych kierowców, którzy nie myślą o abstynencji, posiada własny egzemplarz.

Tracer X101 okazuje się ponadto modelem o znakomitej, jak na niezbyt kosztowne urządzenie, dokładności pomiaru, wynoszącej ± 0,010% BAC. Posiadając go będziesz mógł więc spokojnie i bez obaw powrócić do codzienności po każdym spożyciu alkoholu.

 

Alkomat Tracer X101 to znakomita wygoda użytkowania

 

Alkohol zdarza nam się spożywać w różnych sytuacjach, często jednak poza miejscem zamieszkania, jako że sięganie po niego nierzadko stanowi element spotkań towarzyskich. Bardzo ważnym staje się więc, by alkomat był urządzeniem poręcznym i łatwym w transporcie. Nie może też sprawiać kłopotów w obsłudze, by każdy, kto zechce samodzielnie sprawdzić stan własnej trzeźwości nie borykał się przy tym z żadnymi problemami. Projektanci przygotowujący model Tracer X101 uwzględnili te kwestie i uczynili swoje dzieło nader wygodnym. Okazały niebieski podświetlany ekran zapewnia znakomitą czytelność, a czas przygotowania wynosi jedynie 20 sekund, z kolei pomiaru 5 sekund. Poza tym ustniki mogą być instalowane po obu stronach, a dźwięki alarmowe emitowane są z należytą głośnością.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl