Drager Alkotest 9510 IR (jednosensorowy)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 15 867,00 zł 15867.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: Drager
Kod produktu: 12786

Opis

Drager Alcotest 9510 IR to urządzenie niezbędne wszędzie tam, gdzie konieczne jest dokonywanie badań trzeźwości, których wyniki muszą mieć wartość dowodową. Twórcy tego modelu zastosowali najlepsze dostępne rozwiązania pozwalające na wyeliminowanie ryzyka błędu pomiaru – do jego wykonania służą tu równocześnie dwie technologie czujników: elektrochemiczny i na podczerwień. Drager Alcotest 9510 IR to sprzęt pozwalający definitywnie rozwiać wszelkie wątpliwości co do składu wydychanego przez badaną osobę powietrza.

 

Drager Alcotest 9510 IR to precyzja na najwyższym poziomie 

Tam, gdzie wynik wykonywanego badania ma mieć poważne skutki dla poddawanej mu osoby, nie można dopuścić, by obarczone było ono ryzykiem błędu. Drager Alcotest 9510 IR stanowi urządzenie znakomicie odpowiadające potrzebom służb, instytucji i innych podmiotów, w których możliwość wykonania pewnego testu jest niezbędna. Wprowadzana do niego próbka powietrza sprawdzana jest przez najwyższej klasy sensor elektrochemiczny, ale także za pomocą spektroskopii IR. Połączenie obu metod pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji i wiarygodności badania. Ponadto, gdy jest taka potrzeba, urządzenie samo poinformuje użytkownika o tym, że zachodzi potrzeba powtórzenia testu. Wyniki dostarczane przez egzemplarz tego modelu, wraz z aktualnym dokumentem potwierdzającym jego wzorcowanie, mogą być wykorzystywane w postępowaniach dowodowych. Drager Alcotest posiada jednak także szereg innych zalet, czyniących z niego nadzwyczaj użyteczne rozwiązanie.

 

Urządzenie w pełni niezawodne w każdej sytuacji

 

Model Alcotest 9510 IR może być stosowany zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie, np. stanowiąc wyposażenie pojazdów dzięki temu, że przygotowany jest do zasilania z sieci, a także instalacji 12V DC. Jego projektanci zadbali ponadto o możliwe ergonomiczny kształt obudowy, umożliwiający postawienie alkomatu w pionie na tylnej jej części, czemu towarzyszy przystosowanie wyświetlacza do jego koniecznego wówczas obrócenia. Drager Alcotest 9510 IR posiada szerokie możliwości komunikacji z innymi urządzeniami i infrastrukturą, do czego służy szereg gniazd: USB, RS 232 czy Ethernet, a także port IR. Wejście USB umożliwia ponadto podłączenie klawiatury, czyniącej obsługę jeszcze łatwiejszą. Wreszcie, istotnym atutem jest wbudowana drukarka – termiczna, a więc niewymagająca wymiany tonerów – dzięki której natychmiast można udokumentować wynik testu.

 

Sięgając po Drager Alcotest 9510 IR korzystaj ze wsparcia specjalistów 

Alkomat dowodowy Drager Alcotest 9510 IR stanowi najlepszy dowód na to, jak bardzo technika w tej dziedzinie poszła do przodu. Jednak nawet tak doskonały sprzęt musi być poddawany regularnemu serwisowaniu. Wysoka jakość zastosowanego sensora sprawia, że kalibracja powinna być wykonana co 1500 pomiarów lub po upływie roku. Promil-Lab zapewnia swoim Klientom i innym użytkownikom alkomatów pełne wsparcie techniczne, dzięki któremu posiadane przez nich urządzenia mogą zachowywać precyzję i niezawodność przez długi okres użytkowania. Każde z nich jest kalibrowane przy sprzedaży. Zapraszamy do zakupów.

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl