Promocje
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
69,00 zł 49,00 zł
szt.
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
1 149,00 zł 1 049,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
Alkomat AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
448,00 zł 399,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
GDZIE KUPIĆ ALKOMAT
GDZIE KUPIĆ ALKOMAT

Dawniej alkomaty widywaliśmy przede wszystkim w rękach policjantów z drogówki. Dziś znacznie zwiększył się wybór przeróżnych urządzeń tego typu. Chętnie nabywają je nie tylko inne instytucje, ale także indywidualni użytkownicy, przede wszystkim chcący mieć pewność, że ich stan trzeźwości pozwala na zajęcie miejsce za kierownicą samochodu. Rynek wprost zalany został przez wyroby o cenach zaczynających się niekiedy nawet od kilkunastu złotych. Zdarzało się nawet, że tu i ówdzie można było coś podobnego otrzymać w formie gadżetu. Szybko okazało się, że taki przedmiot to żadna pomoc, a częściej pułapka, ze względu na duże ryzyko błędnych wskazań. W niejednej głowie powstało więc pytanie: gdzie kupić dobry alkomat? Taki, którego wskazania będą stanowiły pewną informację o trzeźwości badanego?

Gdzie kupić alkomat? U fachowców zajmujących się nimi od lat!

Mogłoby się wydawać, że jest to pytanie zupełnie banalne, bo przecież miejsc, gdzie można kupić alkomat jest dziś bardzo dużo. Znajdziemy je już nawet w marketach z elektroniką, czasem nawet więcej niż tych kilka najtańszych modeli. Kupując alkomat należy jednak mieć na uwadze jego wymagania eksploatacyjne. Niska cena i gwarancja to nie wszystko, co decyduje o tym, że dana oferta jest warta rozważenia. Każdy alkomat pozbawiony należytej obsługi stanie się w dłuższej perspektywie po prostu bezużyteczny, niezależnie od tego, jak duże pieniądze za niego zapłaciliśmy. Regularna kalibracja jest konieczna, by jego układ elektroniczny we właściwy sposób interpretował dane dostarczane mu przez czujnik. Oczywiście, nasz serwis bez trudu skutecznie zajmie się każdym wartym tego urządzeniem, jakie zostanie do nas przyniesione. Kupując alkomat w wyspecjalizowanym sklepie, można jednak sporo zyskać.

Przede wszystkim, Klient, któremu potrzebny jest alkomat, ma u nas wybór zdecydowanie większy niż w innych miejscach, gdzie można kupić taki sprzęt, jednak niewyspecjalizowanych w tej dziedzinie. Może także korzystać z naszego bogatego doświadczenia. W razie problemów z ustaleniem jaki konkretnie model odpowiada danym potrzebom, wystarczy się z nami skontaktować, a udzielimy wszelkich niezbędnych porad, także dotyczących użytkowania wybranego produktu. Wreszcie, w przypadku wielu modeli oferowane są także darmowe kalibracje, dzięki którym bez dodatkowych kosztów dany egzemplarz będzie mógł długo dostarczać pewnych wskazań. A zatem: gdzie kupić alkomat? W Promil-lab!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl