Inni Klienci kupili...

ALKOMAT PROMILER AL-6000 Professional + Kalibracje w cenie

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
Ocena: 3.92615
Producent: Promiler
Kod produktu: 88800

Opis

ALKOMAT PROMILER AL-6000

 

AL 6000 Professional to wysokiej jakości alkomat marki PROMILER. Ciekawy, ergonomiczny wygląd połączony z wyjątkową precyzją!

Urządzenie cechuje się wyjątkowym, ergonomicznym kształtem, który idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika. Detektor alkoholu wskazuje wynik z dokładnością do 0.01‰ w szerokim zakresie od 0.00 do 4.00 ‰. Alkomat jest wyposażony w stabilny czujnik półprzewodnikowy dedykowany specjalnie dla tego modelu. Dokładność do 0.01 ‰ jest z pewnością wystarczająca dla użytkownika indywidualnego do codziennego użytku.

Alkomat AL 6000 Professional uzyskał aprobatę wielu użytkowników dzięki niskim kosztom eksploatacji i kalibracji. Istotnym czynnikiem dla użytkowania alkomatu jest wymienny moduł czujnika. Po zużyciu sensora, należy zakupić przekalibrowany moduł, który każdy samodzielnie z łatwością zamontuje po wyjęciu zużytego czujnika.

Za sukcesem tego produktu marki PROMILER stoi również szereg funkcjonalności wspomagających użytkowanie. Jedną z nich jest zapamiętywanie całkowitej ilości wykonanych testów. Funkcjonalność pomaga określić termin kolejnej kalibracji. Doradzamy kalibrację co 300 pomiarów lub pół roku.

Kolejną bardzo użyteczną funkcjonalnością jest praca w dwóch trybach pomiaru (aktywnym i pasywnym) w zależności od tego czy zależy nam na dokładności wyniku czy szybkości pomiaru. Podczas pracy w trybie aktywnym wynik widoczny jest na cyfrowym wyświetlaczu w zakresie 0.00 - 4.00 ‰ z dokładnością do 0.01‰. W trybie pasywnym (inaczej nazywanym szybkim) do wykonania badania nie potrzebny jest ustnik, a wynik podawany jest w trzech przedziałach: niskie stężenie – 0, średnie – Lo, wysokie – Hi. W trybie szybkim urządzenie jest od razu po pomiarze przygotowane do kolejnego testu. Taka funkcja sprawdza się idealnie w sytuacji, kiedy w krótkich odstępach czasu chcemy wykonać dużą liczbę testów – czyli w miejscach pracy, podczas imprez, itp.

Innowacyjne oprogramowanie AL 6000 rewiduje prawidłowość działania czujnika, weryfikuje poziom naładowania baterii, ale również kontroluje przepływ powietrza w celu optymalizacji objętości pobranej próbki.

Opinie o produkcie (3)

21 lutego 2019

szybka i mila obsluga, bardzo podoba mi sie kolor alkomatu i to jak fajnie lezy w dloni

21 lutego 2019

Spodobał się mojej dziewczynie, wszystko w porządku.

23 września 2019

Fantastyczna obsługa. Wiadomość na każdym etapie realizacji. Produkt dobrze zabezpieczony. Cały proces zamówienia, wysyłki i doręczenia przebiegł płynnie i szybko. Polecam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl