Promocje
Alkomat AlcoFind AF-100S
Alkomat AlcoFind AF-100S

999,00 zł

Cena regularna: 1 199,00 zł

Najniższa cena: 1 199,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC

279,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

Najniższa cena: 279,00 zł
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50

269,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

Najniższa cena: 269,00 zł
szt.
Alkomat bez ustnika AlcoDigital ONE 2 lata gwarancji + okresowe kalibracje gratis
Alkomat bez ustnika AlcoDigital ONE 2 lata gwarancji + okresowe kalibracje gratis

1 379,00 zł

Cena regularna: 1 479,00 zł

Najniższa cena: 1 379,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje

349,00 zł

Cena regularna: 389,00 zł

Najniższa cena: 349,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat

319,00 zł

Cena regularna: 349,00 zł

Najniższa cena: 319,00 zł
szt.
Alkomat PRO X-5 + 5lat gwarancji + okresowe kalibracje w cenie alkomatu
Alkomat PRO X-5 + 5lat gwarancji + okresowe kalibracje w cenie alkomatu

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

Najniższa cena: 419,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika

1 599,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

Najniższa cena: 1 599,00 zł
szt.
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind

439,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

Najniższa cena: 419,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E

319,00 zł

Cena regularna: 349,00 zł

Najniższa cena: 319,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wirtualny alkomat

Wszystko jest dla ludzi – z alkoholu nie trzeba rezygnować, by nie borykać się zanadto z problemami mogącymi być efektem jego spożywania. Trzeba jednak potrafić zachować właściwy umiar. Co to oznacza? Odpowiedź na takie pytanie będzie albo bardzo ogólna, albo chybiona. Chyba, że skorzystamy z możliwości, jakie daje nasz internetowy alkomat online. Jak to? - zapyta ktoś. Alkomat przez internet? W jaki sposób to może działać? Otóż, nasz wirtualny alkomat to w istocie kalkulator, który pozwoli każdemu w przybliżeniu poznać możliwości swojego organizmu. To najlepszy wirtualny test, dzięki któremu dowiemy się ilu promili powinniśmy się spodziewać po spożyciu określonej ilości alkoholu, a także jak długo będziemy znajdowali się pod jego wpływem.

Wykorzystaj wirtualny alkomat i zobacz, jak długo będzie działał na Ciebie alkohol

Wiele spośród kłopotów, z jakimi borykają się osoby które pozwoliły sobie na spożycie z dowolnej okazji znacznej ilości alkoholu wynika po pierwsze z zaskoczenia jego wpływem na nasz organizm, po drugie z kłopotami z powrotem do codziennego życia – zwłaszcza, gdy wymaga on odbycia dłuższej drogi do domu. Wraz z wiekiem zmieniają się nasze możliwości, nawet najwytrwalsi imprezowicze w końcu zaczynają to zauważać. Nasz alkomat internetowy online przychodzi tu z pomocą. Podstawiwszy niezbędne dane otrzymamy zestaw niezbędnych informacji, które pomogą nam w zastanowieniu nad tym, czy w danych okolicznościach nasze plany na spędzenie kolejnego wieczoru nie będą kłopotliwe.

 

Wirtualny alkomat online odpowie nam więc na pytanie jaki może być maksymalny poziom alkoholu w naszym organizmie, ile pozostanie go po upływie określonego czasu. Przede wszystkim jednak, ten najlepszy alkomat online ustali jak długo będziemy musieli czekać, by znów stać się trzeźwymi. Taki kalkulator jest więc świetnym narzędziem. Trzeba jednak pamiętać, że alkomat online nie zastąpi prawdziwego. Na sposób, w jaki nasz organizm radzi sobie z alkoholem wpływa wiele różnych czynników, które trudno przewidzieć. Tylko bezpośredni test wysokiej klasy urządzeniem stanowić może podstawą do decyzji o np. wsiadaniu za kierownicę samochodu.

Jeśli zatem byłeś wczoraj na imprezie lub po prostu spożywałeś alkohol z przyjaciółmi, a nie masz pod ręką własnego alkomatu, możesz skorzystać z wirtualnego alkomatu, czyli kalkulatora alkoholowego online. Oczywiście wynik, który uzyskasz, będzie jedynie wynikiem orientacyjnym, nie da się bowiem stwierdzić dokładnie, jakie jest stężenie alkoholu we krwi, mając do dyspozycji jedynie suche dane, takie jak płeć, wzrost, waga, rodzaj alkoholu, jego ilość oraz czas, w jakim był spożywany. Wszystkie te informacje mogą jedynie w przybliżeniu dać nam pewne wyobrażenie o tym, ile promili alkoholu możemy mieć nadal we krwi, jednak należy pamiętać o tym, że każdy organizm funkcjonuje inaczej.

Wirtualny alkomat - kalkulator promili online

Nasz kalkulator alkoholowy online, czyli wirtualny alkomat, nie zastąpi Ci zaawansowanego alkomatu, jakie znajdziesz w naszym sklepie internetowym, dlatego warto pomyśleć o zakupie urządzenia na własny użytek po to, aby zawsze mieć pewność, że zachowuje się pełną odpowiedzialność na drodze. Wirtualny alkomat traktuj z przymrużeniem oka i jedynie w nagłych, nieprzewidzianych wypadkach - może Ci pomóc w ocenie sytuacji, jednak nie sposób określić, z jakim prawdopodobieństwem działa ani, czy rzeczywiście możesz już prowadzić samochód. Kalkulator promili online to bardzo szybki sposób na określenie godziny, o której mniej więcej możesz wsiąść za kółko, jeśli jednak nie jesteś w stanie dokładnie określić godziny rozpoczęcia spożywania alkoholu lub jego ilości, potwierdź wynik tradycyjnym alkomatem.

Po co sprawdzać ilość promili?

Spożywanie alkoholu to bardzo poważny temat w naszym kraju. Społeczeństwo, nasza kultura i tradycje wywierają na nas ogromny nacisk, jeżeli chodzi o picie na różnego rodzaju imprezach. Jednak jest to czasem bardzo zgubne, zwłaszcza dla kierowców. Nie tylko niesie to za sobą konsekwencje zdrowotne, czy “urwanie filmu”, ale często doprowadza do głupich pomysłów takich jak wsiadanie za kierownicę pod wpływem. Jest to bardzo niebezpieczne i może prowadzić do różnego rodzaju zagrożeń na drodze, które z pewnością źle się skończą. Wszystko jest dla ludzi, w tym alkohol, jednak jeśli chcemy go spożywać to warto to robić z głową, tak aby nie zagrażać sobie i innym.

Sprawdzanie swojego stanu trzeźwości to bardzo ważna kwestia, którą powinien wykonywać każdy świadomy kierowca, który chce wyruszyć w trasę. Prowadzenie pod wpływem to nie tylko poważne wykroczenie, ale także stan zagrożenia dla życia i zdrowia. Alkohol sprawia, że reakcja kierowców na niebezpieczeństwa jest znacznie opóźniona, dlatego w razie takiej sytuacji nie są w stanie w odpowiednim czasie zareagować. Alkomaty to urządzenia, które obecnie tak naprawdę może mieć każdy kierowca, który chce mieć pewność, że wsiada do samochodu trzeźwy. Jest to sprzęt, który przede wszystkim pomaga służbom państwowym w walce z jazdą pod wpływem, ponieważ problem ten wciąż jest bardzo powszechny. Każdy świadomy i odpowiedzialny kierowca wsiada za kółko trzeźwy!

Co zrobić, gdy nie mamy alkomatu?

Ceny alkomatów na rynku wahają się i ich przedział jest bardzo zróżnicowany. Każdy z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie, zwłaszcza że na naszej stronie jest szeroki asortyment tych urządzeń. Każdy z naszych sprzętów spełnia wszystkie wymogi międzynarodowe i krajowe oraz posiada certyfikaty. Oferujemy wyłącznie sprzęty wysokiej jakości, które są trwałe i dokonują pomiarów z dokładnością. Dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Czasem jednak zdarza się, że pilnie potrzebujemy skorzystać z alkomatu, ponieważ musimy ruszyć w drogę, ale nie mamy pewności czy już jesteśmy w stanie, a nie mamy ze sobą sprzętu. Tutaj mamy dwa wyjścia. Pierwszym, znanym wszystkim sposobem jest pojechanie na najbliższą komendę i wykonanie tam testu. Jednak czasem z różnych przyczyn losowych nie chcemy lub nie mamy możliwości udać się w to miejsce, więc tutaj z pomocą przychodzi jeszcze lepsze rozwiązanie, które każdy może wykonać w każdej chwili, a wystarczy do tego telefon lub inny sprzęt elektroniczny, który ma Internet.

Wystarczy wejść na naszą stronę, na której znajduje się dokładny alkomat internetowy. Mogłoby się wydawać, że to głupota lub jakieś kłamstwo. Otóż nie! Nasz kalkulator trzeźwości to dokładny licznik promili, który szczegółowo policzy Ci ilość spożytego alkoholu oraz pokaże, kiedy będziesz mógł bezpiecznie ruszyć w trasę. Nasz wirtualny alkomat z dokładnością przelicza to na podstawie Twojej płci, wagi, wzrostu, ilości spożytego przez Ciebie alkoholu czy czasu, w którym go spożyłeś. Warto pamiętać o tym sposobie, ponieważ jest on bardzo dokładny i jest to szybka opcja sprawdzenia swojego stanu trzeźwości, jednak warto zawsze również na wszelki wypadek kupić prawdziwy alkomat, który potwierdzi pomiar.

 

[product id="1008, 1121, 769, 877, 760"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl