Promocje
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Alkomat DRAGER Alcotest 6000 z opcją bez ustnika
Alkomat DRAGER Alcotest 6000 z opcją bez ustnika
1 790,00 zł 1 720,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
389,00 zł 349,00 zł
szt.
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
1 229,00 zł 1 169,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
1 699,00 zł 1 599,00 zł
szt.
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
499,00 zł 439,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wirtualny alkomat

Wszystko jest dla ludzi – z alkoholu nie trzeba rezygnować, by nie borykać się zanadto z problemami mogącymi być efektem jego spożywania. Trzeba jednak potrafić zachować właściwy umiar. Co to oznacza? Odpowiedź na takie pytanie będzie albo bardzo ogólna, albo chybiona. Chyba, że skorzystamy z możliwości, jakie daje nasz internetowy alkomat online. Jak to? - zapyta ktoś. Alkomat przez internet? W jaki sposób to może działać? Otóż, nasz wirtualny alkomat to w istocie kalkulator, który pozwoli każdemu w przybliżeniu poznać możliwości swojego organizmu. To najlepszy wirtualny test, dzięki któremu dowiemy się ilu promili powinniśmy się spodziewać po spożyciu określonej ilości alkoholu, a także jak długo będziemy znajdowali się pod jego wpływem.

Wykorzystaj wirtualny alkomat i zobacz, jak długo będzie działał na Ciebie alkohol

Wiele spośród kłopotów, z jakimi borykają się osoby które pozwoliły sobie na spożycie z dowolnej okazji znacznej ilości alkoholu wynika po pierwsze z zaskoczenia jego wpływem na nasz organizm, po drugie z kłopotami z powrotem do codziennego życia – zwłaszcza, gdy wymaga on odbycia dłuższej drogi do domu. Wraz z wiekiem zmieniają się nasze możliwości, nawet najwytrwalsi imprezowicze w końcu zaczynają to zauważać. Nasz alkomat internetowy online przychodzi tu z pomocą. Podstawiwszy niezbędne dane otrzymamy zestaw niezbędnych informacji, które pomogą nam w zastanowieniu nad tym, czy w danych okolicznościach nasze plany na spędzenie kolejnego wieczoru nie będą kłopotliwe.

 

Wirtualny alkomat online odpowie nam więc na pytanie jaki może być maksymalny poziom alkoholu w naszym organizmie, ile pozostanie go po upływie określonego czasu. Przede wszystkim jednak, ten najlepszy alkomat online ustali jak długo będziemy musieli czekać, by znów stać się trzeźwymi. Taki kalkulator jest więc świetnym narzędziem. Trzeba jednak pamiętać, że alkomat online nie zastąpi prawdziwego. Na sposób, w jaki nasz organizm radzi sobie z alkoholem wpływa wiele różnych czynników, które trudno przewidzieć. Tylko bezpośredni test wysokiej klasy urządzeniem stanowić może podstawą do decyzji o np. wsiadaniu za kierownicę samochodu.

Jeśli zatem byłeś wczoraj na imprezie lub po prostu spożywałeś alkohol z przyjaciółmi, a nie masz pod ręką własnego alkomatu, możesz skorzystać z wirtualnego alkomatu, czyli kalkulatora alkoholowego online. Oczywiście wynik, który uzyskasz, będzie jedynie wynikiem orientacyjnym, nie da się bowiem stwierdzić dokładnie, jakie jest stężenie alkoholu we krwi, mając do dyspozycji jedynie suche dane, takie jak płeć, wzrost, waga, rodzaj alkoholu, jego ilość oraz czas, w jakim był spożywany. Wszystkie te informacje mogą jedynie w przybliżeniu dać nam pewne wyobrażenie o tym, ile promili alkoholu możemy mieć nadal we krwi, jednak należy pamiętać o tym, że każdy organizm funkcjonuje inaczej.

Wirtualny alkomat - kalkulator promili online

Nasz kalkulator alkoholowy online, czyli wirtualny alkomat, nie zastąpi Ci zaawansowanego alkomatu, jakie znajdziesz w naszym sklepie internetowym, dlatego warto pomyśleć o zakupie urządzenia na własny użytek po to, aby zawsze mieć pewność, że zachowuje się pełną odpowiedzialność na drodze. Wirtualny alkomat traktuj z przymrużeniem oka i jedynie w nagłych, nieprzewidzianych wypadkach - może Ci pomóc w ocenie sytuacji, jednak nie sposób określić, z jakim prawdopodobieństwem działa ani, czy rzeczywiście możesz już prowadzić samochód. Kalkulator promili online to bardzo szybki sposób na określenie godziny, o której mniej więcej możesz wsiąść za kółko, jeśli jednak nie jesteś w stanie dokładnie określić godziny rozpoczęcia spożywania alkoholu lub jego ilości, potwierdź wynik tradycyjnym alkomatem.

[product id="1008, 1121, 769, 877, 760"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl