Menu
Promocje
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
389,00 zł 349,00 zł
szt.
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
1 229,00 zł 1 169,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
1 699,00 zł 1 599,00 zł
szt.
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
499,00 zł 439,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kalibracja alkomatów Kielce

Kompleksowo zadbaj o swój alkomat - kalibracja alkomatu Kielce


Kontrola stanu trzeźwości to bardzo ważne przedsięwzięcie, dzięki któremu możliwe jest podjęcie ważnych decyzji, np. co do siadania za kierownicą lub prowadzenia innych czynności, do których niezbędne jest zachowanie stanu trzeźwości. Warto więc mieć pod ręką odpowiednie narzędzie, które sprawi, że tego rodzaju kontrola mogłaby być przeprowadzona w dowolnym czasie bez żadnych przeszkód. Alkomaty stają się coraz popularniejszymi urządzeniami właśnie z uwagi na swoją wyjątkową użyteczność - kierowcy doceniają przede wszystkim poszerzone możliwości wykorzystania takiego narzędzia, jeśli chodzi o szybką i wygodną kontrolę trzeźwości. Jednak nie wszyscy posiadacze takich specjalistycznych urządzeń wiedzą, jak ważna jest regularna kalibracja alkomatu. Kielce są miastem, w którym taka usługa jest jak najbardziej dostępna. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu w branży doskonale poznaliśmy potrzeby naszych klientów, dlatego doskonale wiemy, jak ważne jest świadczenie usług kalibracji dla wszystkich właścicieli tego rodzaju urządzeń. Odpowiednio przeprowadzony proces jest w stanie przygotować każdy alkomat do właściwej pracy, dzięki czemu nie występuje powszechne ryzyko uzyskania fałszywych wyników.

 

Dla dokładnych pomiarów - kalibracja alkomatów Kielce


Alkomaty to szczególna grupa urządzeń specjalistycznych, które sprawdzają się do przeprowadzania samodzielnych kontroli trzeźwości. Jednak nie każdy właściciel takiego urządzenia wie, jak ważne jest przeprowadzanie regularnej kalibracji. Dzięki takiemu działaniu możesz zyskać pewność, że wyświetlane pomiary są jak najbardziej zgodne z prawdą. Właśnie do tego celu służy przeprowadzana przez nas profesjonalna kalibracja alkomatów. Kielce są miastem, w którym potrzeba wykonania takiej usługi staje się coraz powszechniejsza. Wynika to z faktu, że kierowcy coraz częściej doceniają możliwość samodzielnej kontroli stanu trzeźwości - nie każdy chce przecież czekać na przymusowe badanie w trakcie kontroli przeprowadzanej przez funkcjonariuszy policji.

Warto jednak pamiętać, że korzystanie z tego rodzaju urządzenia niesie za sobą również konieczność wypełnienia pewnych obowiązków. Nawet alkomaty klasy premium po jakimś czasie użytkowania tracą swoją czułość pomiaru, tym samym wymagając regularnej opieki serwisowej. Jest to bezpośrednio spowodowane wyposażeniem alkomatu w wyjątkowo delikatny czujnik wykrywający nawet małe zawartości alkoholu. Wszelkie nieścisłości w pomiarach może zniwelować profesjonalna kalibracja alkomatów. Kielce są miastem, w którym wykonamy dla Ciebie taką usługę.

 

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Wypełnij ZGŁOSZENIE SERWISOWE ON-LINE

 http://zgloszenie-kalibracji.pl/ 

lub papierowy druk zgłoszenia serwisowego 

 

KLIKNIJ ABY POBRAĆ:

 

 ZGŁOSZENIE SERWISOWE

 

2. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zgłoszenia lub wypełniony formularz serwisowy, oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

3. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

4. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

5. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl