Promocje
Alkomat osobisty DRAGER 3820
Alkomat osobisty DRAGER 3820
1 149,00 zł 996,00 zł
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
249,00 zł 199,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Alkomaty barowe

Klienci odwiedzający nasz sklep internetowy mają dostęp do wielu nowoczesnych rozwiązań z zakresu pomiaru poziomu alkoholu czy też różnych substancji niebezpiecznych. Bardzo ważną grupą produktów dostępnych w naszym szerokim asortymencie są alkomaty barowe. Wiadomo nie od dziś, że dyskoteki czy też różne bary to miejsca, w których serwowany jest alkohol.

Oprócz standardowego piwa, w miejscach takich podawane są mocniejsze trunki oraz tradycyjne krajowe czy też egzotyczne drinki. Po wielu godzinach takiej zabawy logiczny jest fakt, że nie można wsiadać za kierownicę pojazdu. Dzięki naszym alkomatom, właściciele barów umożliwiają swoim gościom przeprowadzenie badania trzeźwości.

Zaawansowane technologicznie barowe alkomaty o dużej czułości

W naszym sklepie możesz znaleźć wysokiej jakości alkomaty barowe wyposażone w wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak ekran LCD, który w wyraźny sposób przedstawia różne komunikaty oraz rezultaty dokonanego pomiaru. W nowoczesnych alkomatach barowych dopuszczonych do użytku, stosowane są najczęściej sensory elektrochemiczne. Rozwiązania takie wpływają korzystnie na dokładność oraz powtarzalność rezultatów pomiarów trzeźwości. Można u nas znaleźć wiele typów alkomatów barowych wyposażonych w takie same czujniki, jakie znajdują się w alkomatach wykorzystywanych przez policję w naszym kraju. Zaletą takich nowoczesnych urządzeń jest również obojętność na inne substancje, które mogłyby przekłamać rezultat przeprowadzonego badania. Szeroki zakres pomiaru umożliwia dokładne określenie stopnia nietrzeźwości danej osoby. Są to urządzenia stacjonarne, które można zainstalować w dowolnym miejscu w barze albo na dyskotece. Dzięki jednorazowym ustnikom pomiary są zgodne z zasadami zachowania higieny i bezpieczeństwa. Sprzęt ten może być również wykorzystywany w szpitalach, na stacjach benzynowych, uczelniach oraz w wielu innych miejscach. 

Praktyczne i solidne rozwiązania

Warto zaznaczyć, że oferowane przez nas barowe alkomaty są wykonane z trwałych materiałów. Ich obudowa jest odporna na uszkodzenia, podobnie jak mechanizmy wewnętrzne. Oprócz skutecznej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi alkomaty takie są odporne na intensywne użytkowanie i inne czynniki powodujące zużycie. Nic więc dziwnego, że opinie na temat tych urządzeń są pozytywne, tym bardziej, że stosunek cena - jakość jest bardzo korzystny dla klienta. Co więcej, pracownicy naszego sklepu posiadają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie oraz oferują fachowe porady z zakresu wyboru i eksploatacji odpowiednich urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl