Promocje
Alkomat osobisty DRAGER 3820
Alkomat osobisty DRAGER 3820
1 149,00 zł 996,00 zł
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
249,00 zł 199,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Detektory gazów

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć liczne detektory gazów charakteryzujące się wysoką skutecznością oraz niezawodnością działania. Posiadamy szeroki asortyment urządzeń, które spełniają zadania praktyczne oraz ochronne, gwarantując efektywne wykrywanie niebezpiecznych gazów w różnych pomieszczeniach i przestrzeniach. Dzięki bogatej ofercie bez większego problemu znajdziesz u nas urządzenia dopasowane do własnych wymagań. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również trwałe i łatwe w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników.

Funkcjonalne detektory gazów palnych i nie tylko

Decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym, uzyskasz dostęp do łatwych w obsłudze detektorów wykrywających przekroczenie poziomu alarmowego gazów łatwopalnych, wybuchowych, toksycznych, itp. Dodatkowo dzięki takim urządzeniom możesz bez większych problemów kontrolować poziom tlenu. Profesjonalne detektory gazów dostępne w naszym sklepie mają istotny wpływ na ochronę zdrowia, życia oraz mienia, ponieważ zapewniają odpowiednią sygnalizację, interpretację uzyskanych rezultatów, itp. Sprzęt taki działa na baterie, więc można go używać z dala od źródeł prądu przez dłuższy czas ze względu na długie działanie z taką formą zasilania. Dodatkowo oferowane przez nas detektory gazów posiadają wytrzymałą obudowę, więc są odporne na różne wstrząsy, uderzenia oraz inne uszkodzenia o charakterze mechanicznym czy też czynniki powodujące zbyt szybkie zużycie, nawet w przypadku częstego, intensywnego użytkowania.

Wysokiej jakości urządzenia o szerokim zastosowaniu

Oferowane przez nas detektory gazów palnych i substancji niebezpiecznych znajdują zastosowanie we wszystkich miejscach, gdzie ulatniające się szkodliwe i toksyczne gazy mogą powodować niebezpieczeństwo. Sprzęt tego rodzaju bywa chętnie stosowany przez firmy działające w różnych branżach, a także w zakładach komunalnych czy też przemysłowych. Sprzęt taki jest obowiązkowy również w magazynach, które są przeznaczone do przechowywania substancji niebezpiecznych.

Profesjonalna obsługa klientów 

Opinie na temat oferowanych przez nas urządzeń są bardzo pozytywne, ponieważ sprzęt taki umożliwia szybkie informowanie pracowników danego miejsca o niebezpieczeństwie. Nasz sklep internetowy jest zaopatrzony w urządzenia, które są łatwe w obsłudze nawet dla początkujących. Cena takiego wyposażenia nie jest wygórowana i idzie ona w parze z wysoką jakością, trwałością oraz niezawodnością. Dodatkowo nasz personel udziela fachowych porad i pomaga w wyborze odpowiednich rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl