Menu
Promocje
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
389,00 zł 349,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
1 699,00 zł 1 599,00 zł
szt.
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
499,00 zł 439,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kalibracja alkomatów Sentech

Odpowiednio skalibrowany alkomat to narzędzie, dzięki któremu poprawisz w znaczący sposób bezpieczeństwo na drodze – swoje i innych uczestników ruchu. Jeśli chcesz wsiąść za kierownicę, ale niedawno spożywałeś alkohol, to jego użycie jest podstawą. Pozwoli Ci ono zyskać pewność, że poziom alkoholu w Twojej krwi nie narazi Cię na niebezpieczeństwo oraz mandat. Oczywiście, jeśli sprzęt nie będzie wyregulowany prawidłowo, na wiele się ono nie przyda.

Alkomaty Sentech – pewny wybór

Sentech to jeden z najchętniej wybieranych producentów alkomatów. Koreańska firma od lat dostarcza doskonałej jakości urządzenia, cieszącej się niezwykle pozytywnymi opiniami użytkowników na całym świecie. W ofercie znaleźć można zarówno proste urządzenia do użytku osobistego, jak i bardzo zaawansowane alkomaty policyjne, oferujące wiele skomplikowanych funkcji. Wszystkie modele łączy jedna rzecz – wymagają profesjonalnej kalibracji, aby działać prawidłowo.

Na czym polega kalibracja alkomatów Sentech?

Każdy alkomat składa się z płyty głównej oraz niezwykle czułych sensorów o określonych parametrach. Parametry te zmieniają się z czasem i każdym kolejnym pomiarem i zależą w dużej mierze od częstotliwości używania urządzenia oraz tego, jak wysoki jest zazwyczaj poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Kiedy ulegną one zmianie, wyniki podawane przez sprzęt przestaną być wiarygodne – będzie więc potrzebował on kontroli i optymalizacji.
Kalibracja alkomatu Sentech to proces, którego nie można wykonać samodzielnie. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – od wielu lat zajmujemy się fachową regulacją urządzeń tej i innych firm. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu dokonujemy wzorcowania i regulacji, tak aby prezentowane przez urządzenie wyniki były w pełni zgodne ze stanem rzeczywistym.

Jak często wykonywać kalibrację?

Każdy posiadacz alkomatu zastanawia się zapewne, jak często należy wykonywać kalibrację. Sentech nie jest tu wyjątkiem – regulacja konieczna jest minimum co 6 miesięcy oraz za każdym razem, gdy pojawią się jakiekolwiek wątpliwości w kwestii wiarygodności wyniku. Na przykład gdy alkomat pokazuje wynik wyższy niż 0,00‰ mimo tego, że badany nie pił alkoholu lub pokazuje 0,00‰ po jego spożyciu. Istotna jest również liczba już dokonanych pomiarów, a konkretna wartość określana jest przez producenta indywidualnie dla każdego modelu. Kalibrowane przez nasze urządzenia otrzymują certyfikat kalibracji i możemy zagwarantować, że działają w pełni poprawnie. O jakości naszych usług świadczy to, że posługujemy się wzorcami etanolowymi, badanymi okresowo w Głównym Urzędzie Miar.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl