Menu
Promocje
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
389,00 zł 349,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
1 699,00 zł 1 599,00 zł
szt.
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
499,00 zł 439,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kalibracja alkomatów Opole

Kalibracji tego typu urządzeń nie może podjąć się pierwsza lepsza osoba. Musi to być ktoś z odpowiednim doświadczeniem, wiedzą oraz kwalifikacjami. Jeśli więc chcesz mieć absolutną pewność, że Twój alkomat został skalibrowany zgodnie z wszelkimi obowiązującymi procedurami, a pokazywany przez niego rezultat badania jest zgodny ze stanem faktycznym, to powinieneś oddać go do sprawdzonego i uznanego sklepu z alkomatami.  który wykonuje również profesjonalną usługę kalibracji - takiego jak nasz. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz narzędzia, a nasi pracownicy każdego dnia wykonują wiele kalibracji alkomatów w Opolu i nie tylko. Jeżeli więc posiadasz tego typu urządzenie i zbliża się okres jego serwisowania lub po prostu wiesz, że nie działa ono tak, jak powinno, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kalibracja alkomatu - Opole

Alkomat jest niezwykle przydatnym urządzeniem, dzięki któremu możemy błyskawicznie zbadać faktyczny stan swojej trzeźwości. Jest to bardzo ważny współczynnik, a szczególnie w przypadku, jeżeli jesteśmy kierowcami. Prawo w naszym kraju bardzo surowo karze osoby, które zdecydowały się na prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Pomijając jednak wszelkie kwestie prawne, jest to zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne, ponieważ narażamy życie nie tylko swoje, ale też pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jeżeli więc posiadamy uprawnienia do kierowania samochodem czy motocyklem, alkomat powinien być jednym z podstawowych elementów wyposażenia, które znajdą się w naszym samochodzie. Pomoże nam on uniknąć dotkliwych kar, a także spowodowania niebezpiecznych sytuacji, które w wielu przypadkach kończą się tragicznie.

Zakup alkomatu to jedno, jednak należy pamiętać o tym, że jest to precyzyjne urządzenie pomiarowe, które wraz z upływem czasu może ulec rozkalibrowaniu. Jeśli do tego dojdzie, sprzęt będzie szwankował bądź pokazywał niewłaściwy wynik. To niebezpieczna sytuacja, ponieważ może się zdarzyć tak, że nasz alkomat pokaże zero promili, natomiast ten wykorzystywany przez służby mundurowe do kontroli wskaże zupełnie inny wynik. Kupując alkomat, trzeba więc wziąć pod uwagę to, że regularnie trzeba będzie oddawać go na przegląd oraz kalibrację.

Kalibracja alkomatu w Opolu - cena

Jeśli chodzi o koszt usługi, jaką jest kalibracja alkomatu, to nie należy się obawiać, ponieważ nie jest on wysoki. Dużo zależy też od kilku czynników związanych bezpośrednio z samym urządzeniem, m.in. typ alkomatu, model, marka, liczba funkcji itp.

Kalibracja alkomatu w Opolu - sklep, któremu możesz zaufać

Nasza firma działa na rynku już od wielu lat, zapewniając klientom profesjonalne usługi z zakresu kalibracji alkomatów i nie tylko. Osoby, które zdecydowały się skorzystać z naszych propozycji, wystawiają nam bardzo pozytywne opinie, w których chwalą profesjonalne podejście do klienta, szybką realizację usługi, a także atrakcyjne ceny.

 

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Wypełnij ZGŁOSZENIE SERWISOWE ON-LINE

 http://zgloszenie-kalibracji.pl/ 

lub papierowy druk zgłoszenia serwisowego 

 

KLIKNIJ ABY POBRAĆ:

 

 ZGŁOSZENIE SERWISOWE

 

2. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zgłoszenia lub wypełniony formularz serwisowy, oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

3. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

4. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

5. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl