Menu
Promocje
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
389,00 zł 349,00 zł
szt.
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
1 229,00 zł 1 169,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
1 699,00 zł 1 599,00 zł
szt.
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
499,00 zł 439,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kalibracja alkomatów Radom

Prowadzenie wszelkiego typu pojazdów mechanicznych pod wpływem substancji odurzających, takich jak alkohol jest w naszym kraju surowo zabronione. Kierowcy, którzy dopuszczą się takiego czynu i zostaną na tym przyłapani przez stróżów prawa, muszą liczyć się z tym, że konsekwencje ich działania są karane wysokimi mandatami, zatrzymaniem uprawnień, a w skrajnych przypadkach pozbawieniem wolności. W prawie obowiązującym w naszym kraju wyróżnia się dwa stany - jazdę po spożyciu alkoholu (0,2 do 0,5 promila) i jazdę w stanie nietrzeźwości (powyżej 0,5 promila). Pierwszy z nich traktowany jest jako wykroczenie, natomiast drugi jest przestępstwem. Istnieje jednak sposób, dzięki któremu możliwe jest uniknięcie wszystkich wymienionych wyżej sytuacji - badanie alkomatem.

Obecnie każdy kierowca może nabyć wysokiej jakości urządzenie do sprawdzenia stanu trzeźwości. Należy jednak pamiętać, że tego typu sprzęt wymaga nie tylko odpowiedniego sposobu przechowywania, ale także konserwacji. Podstawową czynnością, którą powinien wykonywać regularnie każdy posiadacz alkomatu, jest jego kalibracja. Dzięki niej można mieć pewność, że urządzenie wskaże wynik zgodny ze stanem faktycznym. Kontroli alkomatu może dokonać wyłącznie uprawniony do tego podmiot - a takim jest właśnie nasza firma. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Kalibracja alkomatów - Radom


Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł przeprowadzić kalibrację alkomatu w Radomiu, to doskonale trafiłeś. Zajmujemy się tym od lat i posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że cały proces zostanie przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi zasadami i prawem. Kalibrujemy alkomaty różnych producentów i wykorzystujemy do tego nowoczesny sprzęt.


Dlaczego warto nam zaufać?


Jesteśmy profesjonalistami, którzy zajmują się kalibracją alkomatów oraz sprzedażą tego typu urządzeń od długiego czasu. Dzięki nam Twój sprzęt zawsze będzie gotowy do pracy, a Ty będziesz mieć pewność, że wynik, który uzyskałeś podczas badania, jest prawdziwy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy na nie odpowiedzi.

 

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Wypełnij ZGŁOSZENIE SERWISOWE ON-LINE

 http://zgloszenie-kalibracji.pl/ 

lub papierowy druk zgłoszenia serwisowego 

 

KLIKNIJ ABY POBRAĆ:

 

 ZGŁOSZENIE SERWISOWE

 

2. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zgłoszenia lub wypełniony formularz serwisowy, oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

3. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

4. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

5. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl