Menu
Promocje
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
389,00 zł 349,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
1 699,00 zł 1 599,00 zł
szt.
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
499,00 zł 439,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kalibracja alkomatu Tarnów

Alkomaty, które dziś dostępne są na rynku, to bardzo przydatne urządzenia, dzięki którym łatwo i szybko możemy zmierzyć stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Na podstawie takiego odczytu można później stwierdzić, czy dana osoba jest obecnie pod wpływem alkoholu, czy jednak jest ona trzeźwa. Ma to ogromne znaczenie w wielu przypadkach, szczególnie dla osób, które często podróżują pojazdami mechanicznymi lub wykonują swoją pracę za ich pomocą. W praktycznie każdym kraju na świecie, w tym również w Polsce występują bowiem bardzo precyzyjne regulacje dotyczące jazdy pod wpływem lub po spożyciu alkoholu. Kary za kierowanie pojazdem “na podwójnym gazie” są naprawdę wysokie - włącznie z utratą uprawnień do kierowania samochodami i nie tylko, a nawet więzienie.

Chcąc być odpowiedzialnym kierowcą, warto nabyć wysokiej jakości alkomat, dzięki któremu zawsze będziemy mieli pewność, że możemy wsiąść za kierownicę w danym momencie. Trzeba jednak pamiętać, że mimo ogólnej dostępności tych urządzeń, a także ich bardzo dobrej jakości wykonania i projektu, są to sprzęty, które wymagają regularnych przeglądów i kalibracji. Tylko dzięki dbaniu o ich terminowość oraz oddawanie alkomatu pod opiekę profesjonalistom z doświadczeniem - takim jak my - możesz mieć pewność, że rezultat badania będzie prawdziwy i rzetelny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą usługi kalibracji alkomatu w Tarnowie.

 

Tarnów - kalibracja alkomatów różnego typu

Jako profesjonaliści, którzy zajmują się sprzedażą, serwisem oraz kalibracją alkomatów od wielu lat, doskonale wiemy, jak istotny dla poprawnego funkcjonowania tego typu urządzeń jest to proces. Posiadamy zarówno wszelkie narzędzia, jak i niezbędną wiedzę umożliwiającą wykonania poprawnej kalibracji alkomatów różnych producentów i różnych rodzajów. Wybierając naszą firmę, otrzymujesz gwarancję profesjonalizmu i rzetelnego podejścia do klienta.

 

Kiedy warto oddać alkomat do kalibracji?

Pierwszym sygnałem, ze warto oddać swój alkomat do kalibracji, jest oczywiście zbliżający się wyznaczony przez producenta termin, w którym powinna ona zostać wykonana. Wiele firm zajmujących się produkcją i sprzedażą alkomatów w instrukcjach użytkowania załącza informację, jakie powinny być interwały czasowe pomiędzy kalibracjami urządzenia. Alkomat należy przynieść do specjalisty od kalibracji również wtedy, kiedy mamy podejrzenie, że uległ on rozkalibrowaniu, przez co pokazuje przekłamane wyniki.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ działamy na rynku już od wielu lat, stale zapewniając naszym klientom wysokiej jakości urządzenia oraz profesjonalne usługi, w tym również takie, jak kalibracja alkomatów w Tarnowie i nie tylko. Od samego początku naszego funkcjonowania bardzo zależy nam na tym, aby każda osoba, która nas odwiedzi, była maksymalnie zadowolona z wyboru naszego przedsiębiorstwa. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby asortyment oferowanych przez nas urządzeń był zawsze jak najbardziej rozbudowany, a usługi wykonane na najwyższym możliwym poziomie.

 

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Wypełnij ZGŁOSZENIE SERWISOWE ON-LINE

 http://zgloszenie-kalibracji.pl/ 

lub papierowy druk zgłoszenia serwisowego 

 

KLIKNIJ ABY POBRAĆ:

 

 ZGŁOSZENIE SERWISOWE

 

2. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zgłoszenia lub wypełniony formularz serwisowy, oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

3. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

4. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

5. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl