Menu
Promocje
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 279,00 zł
szt.
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
299,00 zł 269,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
389,00 zł 349,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
349,00 zł 319,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
1 699,00 zł 1 599,00 zł
szt.
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
Alkomat PRO-X-5 PLUS marki AlcoFind
499,00 zł 439,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kalibracja alkomatów Olsztyn

Bezpieczeństwo na drodze jest odpowiedzialnością każdego kierowcy, który decyduje się na prowadzenie pojazdu. Możesz wsiąść za kółko, mając w wydychanym powietrzu odpowiednio małą zawartość alkoholu. Zakup alkomatu jest rozsądną decyzją w przypadku każdej osoby, która posiada prawo jazdy i czynnie uczestniczy w ruchu drogowym. Ważne jednak byś miał świadomość, że urządzenie to powinno być zawsze właściwie skalibrowane, by można było polegać na wyświetlonym odczycie. Sensor, który jest sercem urządzenia ulega zużyciu - niezależnie od tego, czy korzysta się z niego intensywnie, czy może od paru miesięcy leży w szufladzie.

W związku z tym warto swój alkomat poddawać regularnej kalibracji, gdyż w przypadku niewłaściwego odczytu możesz narazić się na utratę prawa jazdy, a nawet życia. Jako firma specjalizujemy się w tematyce dotyczącej alkomatów, dzięki czemu możemy zaoferować Ci profesjonalną usługę ich kalibracji.

Kalibracja alkomatu - Olsztyn

Alkomat jest urządzeniem, dzięki któremu możesz uzyskać informacje o Twoim stanie trzeźwości. Możliwe jest to dzięki sensorowi, który nazywany jest czasami również czujnikiem. Nawet najwyższej jakości urządzenia od renomowanych producentów w trakcie procesu eksploatacji - tracą precyzję pomiaru. Zazwyczaj na żywotność czujnika wpływa intensywność korzystania z alkomatu. Niestety z racji na swoje właściwości - sensor zużywa się także, gdy urządzenie jest wykorzystywane rzadko. Jako firma zajmujemy się między innymi kalibracją alkomatów w Olsztynie, więc jeżeli jesteś jego mieszkańcem - zapraszamy Cię do uważnego zapoznania się z naszą ofertą.

Kalibracja alkomatu w skrócie polega na dostosowaniu oprogramowania sprzętu do faktycznego stanu, w jakim znajduje się sensor. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu specjalistycznego wyposażenia, a także odpowiedniej wiedzy i doświadczenia ze strony specjalisty, którą taką usługę będzie wykonywał.

Profesjonalna kalibracja alkomatów - Olsztyn

Od wielu lat zdobywamy wiedzę oraz doświadczenie z zakresu alkomatów i ich kalibracji. Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejszy i niezawodny sprzęt. Nasze laboratorium sprawdza swoje odczynniki w Głównym Urzędzie Miar w Warszawie - co jest gwarancją właściwie wykonanej usługi kalibracji. Zatrudniani przez nas pracownicy są specjalistami w swojej dziedzinie i na każdym kroku chętnie wspomogą Cię swoją fachową radę czy pomocą. Jeżeli interesuje Cię usługa kalibracji alkomatu w Olsztynie i okolicach - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Zachęcamy do bezpośredniej wysyłki ZA DARMO za pomocą paczkomatu do naszego głównego serwisu.

Postępuj według poniższych kroków - to nic trudnego.

 

 

1. Wypełnij ZGŁOSZENIE SERWISOWE ON-LINE

 http://zgloszenie-kalibracji.pl/ 

lub papierowy druk zgłoszenia serwisowego 

 

KLIKNIJ ABY POBRAĆ:

 

 ZGŁOSZENIE SERWISOWE

 

2. Zapakuj swój alkomat do koperty bąbelkowej lub do innego bezpiecznego opakowania, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie. Do przesyłki dołącz numer zgłoszenia lub wypełniony formularz serwisowy, oraz kartę gwarancyjną (jeżeli alkomat był zakupiony w PROMIL-LAB).

 

3. Wypełnij formularz darmowego zwrotu przez Paczkomaty klikając tutaj według poniższego wzoru:

 

 

 

4. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza zwrotu otrzymasz kod nadania w paczkomacie. Odwiedź dowolny paczkomat i na paczkomacie wybierz "nadaję paczkę" wpisując swój numer telefonu i kod zwrotu otrzymany od Inpostu. Włóż przesyłkę do paczkomatu i to wszystko. Nie musisz nic naklejać na przesyłkę.

 

5. Oczekuj na potwierdzenie sms o przyjęciu alkomatu na serwis. Poinformujemy również Ciebie o planowanym terminie realizacji usługi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl