Alkomat Policyjny ALP-1 + drukarka - GWARANCJA 5 LAT!

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 2 890,00 zł 2890.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: Promiler
Kod produktu: 85977

Opis

ALKOMAT POLICYJNY ALP-1 + DRUKARKA - GWARANCJA 5 LAT!

Rynek alkomatów cechuje się niezwykle dynamicznym rozwojem, ponieważ świadomość społeczeństwa w zakresie bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym z roku na rok rośnie. W naszej ofercie znajdują się zarówno kompaktowe alkomaty dla klientów prywatnych, jak również specjalistyczne i w pełni profesjonalne urządzenia pomiarowe dla służb mundurowych. Jednym z najbardziej innowacyjnych produktów marki Promiler jest alkomat policyjny z drukarką ALP-1. Urządzenie posiada szereg funkcji, które pozwalają na szybkie i precyzyjne wykonawstwo pomiarów sprawdzających obecność alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alkomat policyjny z drukarką – specyfikacja alkomatu ALP-1

Alkomat policyjny ALP-1 to urządzenie cyfrowe, które wykonuje pomiary stężenia alkoholu we krwi z dokładnością do 0.01‰. W przedstawianym modelu zastosowano sensor elektrochemiczny, który cechuje się doskonałą odpornością na szereg czynników zewnętrznych, zapewniając jednocześnie pełną precyzję pomiarową. Pomiar można wykonywać w sposób ręczny, automatyczny, pasywny automatyczny lub pasywny ręczny. Tryby pasywne dotyczą stosowania ustnika jednorazowego. Urządzenie informuje o wykonawstwie 2500 pomiarów, jednak producent zaleca kalibrację po ok. 1500 wykonanych próbek. W składzie zestawu znajdują się: walizka, ustniki, ustnik bezkontaktowy, baterie oraz pokrowiec.

ALP-1 – alkomat policyjny | Cena i opinie konsumentów

Pozytywne opinie wśród konsumentów potwierdzają wysoką jakość alkomatu policyjnego ALP-1 od producenta Promiler. Osoby użytkujące ten sprzęt cenią go przede wszystkim za szybkość pracy, precyzję, system w języku polskim, a także możliwość pracy w temperaturze oscylującej między 10 a 30ºC. Cena alkomatu ALP-1 uwarunkowana jest przede wszystkim jego specyfikacją techniczną i mnogością funkcjonalnych opcji systemu. W przypadku jakichkolwiek pytań, co do realizacji naszej usługi sprzedażowej alkomatu policyjnego ALP-1, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy wykonawstwo kalibracji tuż przed zakupem urządzenia.

Alkomat Policyjny Promiler ALP-1 + drukarka - GWARANCJA 5 LAT!

Alkomat ALP-1 to wysokiej klasy alkomat cyfrowy służący do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza. ALP-1 wskazuje z dokładnością wyniku do 0.01‰, w szerokim zakresie od 0.00 do 4.00‰. Tester bazuje na wyjątkowo dokładnym i stabilnym czujniku elektrochemicznym zaprojektowanym specjalnie dla tego modelu alkomatu. Dzięki nowemu sensorowi technologia „policyjna” może trafić w ręce zwykłego użytkownika.

ALP-1 to alkomat dla profesjonalistów z dużymi możliwościami technicznymi, miedzy innymi badanie można przeprowadzić w trybie:

- automatycznym (stosowanie ustnika jednorazowego) ALP-1 rozpoznaje wydech automatycznie i wymaga wdmuchania przez osobę min 1,2l powietrza(ustawienie to może zostać zmodyfikowane przez operatora)

- ręcznym (stosowanie ustnika jednorazowego) - próbka powietrza może być pobrana przez operatora za pomocą przycisku w dowolnym momencie od rozpoznania wydechu przez alkomat (funkcja wykorzystywana najczęściej gdy osoba nie chce lub nie może podać się badaniom np: niema sił nadmuchać w alkomaty)

- pasywny automatyczny (stosowanie ustnika bezkontaktowego) ALP-1 rozpoznaje wydech automatycznie i wymaga wdmuchania przez około 2sekundy

- pasywny ręczny (stosowanie ustnika bezkontaktowego) ALP-1 wymaga od operatora ręcznie pobrać próbkę nawet gdy ciśnienie wydechu spada, istnieje również możliwość zbadania zawartości alkoholu w płynie.

Kalibracja nie jest konieczna tak często jak w przypadku niższej klasy alkomatów – producent zaleca kalibrację co 1500 pomiarów, a samo urządzenie poinformuje nas o konieczności wykonania kalibracji po 2500 pomiarów. Alkomat zapamiętuje całkowitą liczbę wykonanych pomiarów. Oprogramowanie ALP-1 potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora oraz stan naładowania baterii. ALP-1 posiada również kontrolę przepływu powietrza, aby zapewnić odpowiednią pojemność badanej próbki. Alkomat ALP-1 został zaprojektowany dla maksymalnej wygody użytkownika. Jest kompaktowy, bez wystających elementów. Alkomat wskazuje komunikaty w języku Polskim jest bardzo poręczny. Urządzenie zapisuje wyniki w swojej pamięci które można skopiować na karcie SD w formacie MS Excel.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Zasilanie alkomatu: 2x AA 1.5V Alkaliczne
 • Wyświetlacz alkomatu: LCD o wysokiej rozdzielczości
 • Dokładność: +/-0.03‰BAC przy 1.0‰BAC
 • Sensor Elektrochemiczny
 • Wymiary: 140 x 60 x 30 mm
 • Sygnalizacja prawidłowego przebiegu pomiaru: Tak
 • Wyposażenie alkomatu: walizka, ustniki, ustnik bezkontaktowy, baterie, pokrowiec
 • Automatyczne wyłącznie zasilania: Tak
 • Sygnalizacja niskiego napięcia zasilania: Tak
 • Sygnalizacja uszkodzenia sensora: Tak
 • Sygnalizacja przekroczenia zakresu pomiarowego: Tak
 • Sygnalizacja rozpoczęcia i zakończenia pomiaru: Tak
 • Sygnalizacja gotowości do pomiaru: Tak
 • Czas wydechu podczas pomiaru: 5 sek.
 • Tryb pomiaru/próbkowanie: Automatyczne lub manualne
 • Czas przygotowania do pracy: 5 sek.
 • Rozdzielczość wskazań: 0.01
 • Funkcje dodatkowe urządzenia: możliwość wystawienia świadectwa wzorcowania (dodatkowo płatna)
 • Temperatura pracy: 10ºC...+30ºC

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl