Alkomat policyjny Alco-Sensor IV CM

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 5 799,00 zł 5799.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: intoximeters
Kod produktu: 47775

Opis

Oferujemy alkomat policyjny Alco Sensor IV, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń służących do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest to model, który zyskał ogromne uznanie policji i służb mundurowych w całym kraju.

Alco Sensor IV CM - korzyści

Alco Sensor IV to bardzo precyzyjny i niezwykle skuteczny alkomat, który zapewnia szybki i dokładny pomiar poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ pozwala na skuteczne i sprawne wykrycie osób, które prowadzą pojazdy po spożyciu procentów lub są pod wpływem innych substancji psychoaktywnych.

Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze i posiada czytelny wyświetlacz, który informuje użytkownika o wyniku pomiaru. Alco Sensor 4 posiada również funkcję automatycznego sprawdzania jakości wydychanego powietrza w dwóch trybach pracy, automatycznym i manualnym. Jego zakres pomiaru wynosi do nawet 2,00 mg/l!

Jednym z najważniejszych atutów Alco Sensor IV CM jest jego solidność i trwałość. Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Alco Sensor Alkomat Policyjny - cena i świetne opinie

Cena alkomatu policyjnego Alco Sensor IV CM może wydawać się nieco wyższa niż innych urządzeń tego typu, jednak jego wysoka jakość i skuteczność w pełni rekompensują tę inwestycję. Dodatkowo, liczne pozytywne opinie użytkowników potwierdzają, że Alco Sensor 4 jest jednym z najlepszych alkomatów policyjnych dostępnych na rynku.

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z odpowiednią wiedzą, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja jest inna. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i bezpieczeństwie naszych klientów, dlatego cały czas staramy się uaktualniać nasze oferty i proponować wyłącznie najlepszej jakości produkty. Wszystkie nasze alkomaty spełniają wszelkie standardy krajowe i międzynarodowe. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

Alkomat Policyjny Alco-Sensor IV

Przenośny analizator wydechu przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz w samochodach (urządzenie zasilane baterią lub akumulatorem). Alco-Sensor IV CM jest podręcznym i łatwym w obsłudze analizatorem wydechu z pamięcią wykonanych pomiarów. Zasada działania jest oparta na elektrochemicznym utlenianiu alkoholu 

Główny elementem Alco-Sensora jest komórka pomiarowa, która przy prawidłowym użytkowaniu urządzenia powinna umożliwić wykonanie kilkudziesięciu tysięcy testów. 

Każdy Alco-Sensor IV CM z pamięcią posiada wbudowaną funkcję metrologiczną, która jest wymagana przy adjustacji urządzeń (według europejskich standardów OIML). Funkcja ta daje możliwość adjustacji urządzenia i odnotowywania tego faktu w pamięci Alco-Sensora IV.
W funkcji metrologicznej rozdzielczość wskazań wynosi 0,001 mg/l.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Jednostki pomiaru: mg/l
 • Zakres pomiaru: 0,00 – 2,00 mg/l*
 • Dokładność wskazań/Błąd: zgodny z OIML. Wyznaczany na podstawie wzorcowania.
 • Rodzaje pomiarów:
  • AUTOMATYCZNY (DOWODOWY) precyzyjny pomiar wdmuchiwanego powietrza za pomocą ustnika jednorazowego. Procedura ta uruchamiana jest w momencie rozpoczęcia wdmuchiwania powietrza bez możliwości ingerencji operatora.
  • MANUALNY (WSTĘPNY) Procedurę tą uruchamia operator i na wydruku testu znajduje się informacja, że test był przeprowadzony w trybie manualnym. Ten rodzaj testu przeznaczony jest dla osób utrudniających przeprowadzenie testu osób, które ucierpiały w kolizjach drogowych, osób nieprzytomnych lub do kontroli otoczenia.
 • Czas analizy: max. do 5 sekund
 • Minimalna objętość próbki: 1,2l (test dowodowy)*
 • Wynik: podawany w mg/l do dwóch miejsc po przecinku bez względu na rodzaj przeprowadzonego testu (automatyczny lub manualny).

Opinie o produkcie (1)

4 stycznia 2019

Analizator spełnił moje oczekiwania, jest tak samo dokładny jak ten którego używa Policja. Oczywiście zakupiłem go ze Świadectwem Wzorcowania. Alkomat z najwyższej półki.

Inni Klienci kupili...
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl