Alkomat policyjny Alco-Sensor IV CM

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 5 799,00 zł 5799.00
ilość szt.
Ocena: 5
Producent: intoximeters
Kod produktu: 47775

Opis

Alkomat Policyjny Alco-Sensor IV

 

Przenośny analizator wydechu przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz w samochodach (urządzenie zasilane baterią lub akumulatorem). Alco-Sensor IV CM jest podręcznym i łatwym w obsłudze analizatorem wydechu z pamięcią wykonanych pomiarów. Zasada działania jest oparta na elektrochemicznym utlenianiu alkoholu 

Główny elementem Alco-Sensora jest komórka pomiarowa, która przy prawidłowym użytkowaniu urządzenia powinna umożliwić wykonanie kilkudziesięciu tysięcy testów. 

Każdy Alco-Sensor IV CM z pamięcią posiada wbudowaną funkcję metrologiczną, która jest wymagana przy adjustacji urządzeń (według europejskich standardów OIML). Funkcja ta daje możliwość adjustacji urządzenia i odnotowywania tego faktu w pamięci Alco-Sensora IV.
W funkcji metrologicznej rozdzielczość wskazań wynosi 0,001 mg/l.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

 • Jednostki pomiaru: mg/l
 • Zakres pomiaru: 0,00 – 2,00 mg/l*
 • Dokładność wskazań/Błąd: zgodny z OIML. Wyznaczany na podstawie wzorcowania.
 • Rodzaje pomiarów:
  • AUTOMATYCZNY (DOWODOWY) precyzyjny pomiar wdmuchiwanego powietrza za pomocą ustnika jednorazowego. Procedura ta uruchamiana jest w momencie rozpoczęcia wdmuchiwania powietrza bez możliwości ingerencji operatora.
  • MANUALNY (WSTĘPNY) Procedurę tą uruchamia operator i na wydruku testu znajduje się informacja, że test był przeprowadzony w trybie manualnym. Ten rodzaj testu przeznaczony jest dla osób utrudniających przeprowadzenie testu osób, które ucierpiały w kolizjach drogowych, osób nieprzytomnych lub do kontroli otoczenia.
 • Czas analizy: max. do 5 sekund
 • Minimalna objętość próbki: 1,2l (test dowodowy)*
 • Wynik: podawany w mg/l do dwóch miejsc po przecinku bez względu na rodzaj przeprowadzonego testu (automatyczny lub manualny).

 

Opinie o produkcie (1)

4 stycznia 2019

Analizator spełnił moje oczekiwania, jest tak samo dokładny jak ten którego używa Policja. Oczywiście zakupiłem go ze Świadectwem Wzorcowania. Alkomat z najwyższej półki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl