Kamera do alkomatu Dräger Interlock 7000

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 2 214,00 zł 2214.00
ilość szt.
Ocena: 4.89
Producent: Drager
Kod produktu: 038844

Opis

Kamera do alkomatu Dräger Interlock 7000

 

Kamera dedykowana alkomatowi Dräger Interlock 7000 jest przydatnym akcesorium, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób udokumentowany zostanie moment wykonania testu. Da Ci to pewność, że wynik nie ulegnie zafałszowaniu. Ponadto, kamerę bez trudu zainstalujesz w każdym pojeździe.

Wypadki z udziałem nietrzeźwych kierowców są niegasnącym zagrożeniem na polskich drogach. Każdego dnia policja zatrzymuje pijane osoby, które stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia innych. Jak z tym walczyć? Jedną z odpowiedzi jest zastosowanie alkomatu z blokadą alkoholową. To działanie prewencyjne, które w założeniach uniemożliwić ma pijanemu kierowcy uruchomienie pojazdu. Czy jednak jest to rozwiązanie całkiem skuteczne? Łatwo sobie wyobrazić sytuację, w której wynik testu zostanie zafałszowany np. poprzez wykonanie testu przez kogoś innego, na prośbę właściciela samochodu. W celu uniknięcia takich sytuacji firma Drager opracowała specjalną kamerę zintegrowaną z alkomatem Interlock 7000. Zamontowany w pojeździe sprzęt udokumentuje moment wykonania testu, dzięki czemu nawet w przypadku zafałszowania wyników prawda wyjdzie w końcu na jaw.

  • Świetna jakość obrazu

    Kamera oferuje znakomitą jakość rejestrowanego obrazu. Dzięki podczerwieni bez trudu sprawdzi się zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, dokładnie odwzorowując sylwetkę kierowcy. Zaawansowana technologia biometrycznego rozpoznawania twarzy zastosowana w urządzeniu pozwoli na sprawdzenie, czy osoba ze zdjęcia jest tą samą, która wykonała test wstępny. Sprzęt może zareagować na zmianę kierowcy wzywając sygnałem dźwiękowym do ponownego wykonania testu.

  • Bezpieczne dane

    Pojemność kamery pozwoli na przechowanie do 10 000 zdjęć chronionych specjalną metodą szyfrowania danych. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia lub utraty urządzenia wszystkie zarejestrowane pliki zostaną zachowane. Materiały sczytywane są za pośrednictwem złącza podczerwieni lub przez złącze Bluetooth do szybkiego transferu.

  • Dobre rozwiązanie dla każdego kierowcy

    Kamera do alkomatu Dräger Interlock 7000 jest więc świetnym uzupełnieniem do blokady alkoholowej. Rozwiązanie sprawdzi się nie tylko wobec osób, które zostały złapane na jeździe w stanie nietrzeźwym. Blokada alkoholowa z kamerą to przydatne narzędzie właściwie dla każdego kierowcy, jako praktyczna forma prewencyjna. Świadomość obecności kamery skutecznie zniechęca do próby zafałszowania wyniku.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl