Termohigrometr marki Testo model 625

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 1 045,50 zł 1045.50
ilość szt.
Ocena: 4.96
Producent: TESTO
Kod produktu: F658-5796B

Opis

Kompaktowy higrometr Testo 625 wyposażony jest w dołączaną sondę wilgotności i temperatury, umożliwiającą pomiar temperatury otoczenia i wilgotności względnej. Kalkuluje również punkt rosy i temperaturę mokrego termometru.

Termohigrometr wyposażony jest w duży, czytelny, podświetlany wyświetlacz, funkcję HOLD umożliwiającą zatrzymanie wartości pomiarowych na wyświetlaczu oraz wskazanie wartości maksymalnych i minimalnych.

Dodatkowo, w celu oszczędzania baterii, higrometr Testo 625 posiada tryb power-off. Został także wyposażony w opatentowany czujnik wilgotności Testo, charakteryzujący się długoletnią żywotnością, zapewniając precyzyjne i stabilne pomiary przez lata.

Termohigrometr Testo 625 może być dostosowany do indywidualnych potrzeb, wyposażając go dodatkowo w następujące akcesoria:

  • rękojeść z kablem: wystarczy wyjąć z obudowy miernika sondę pomiarową i podłączyć ją do rękojeści z kablem (opcja) – możliwość pomiarów temperatury i wilgotności w trudno dostępnych miejscach
  • rękojeść radiowa: wystarczy wyjąć z obudowy miernika sondę pomiarową, podłączyć ją do rękojeści bezprzewodowej (opcja) i umieścić w higrometrze testo 625 moduł bezprzewodowy (opcja) – wartości pomiarowe będą przesyłane bezprzewodowo z sondy pomiarowej do miernika na odległość do 20 m (w otwartej przestrzeni)
  • futerał TopSafe (opcja) – zabezpieczenie przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi podczas składowania higrometru.

 

 

 

Zestaw zawiera: termohigrometr testo 625,sonda temperatury i wilgotności, fabryczny protokół kalibracyjny, baterie.

Dane techniczne:
– zakres pomiarowy:
   -10… +60 °C
   0…100 % wilg.wzg.
– dokładność:
   ±0,5 °C
   ±2,5 % wilg.wzg. (5..95 % wilg. wzg.)
– rozdzielczość:
   0,1 °C
   0,1 % wilg.wzg.
– wymiary: 182 x 64 x 40 mm
– temperatura pracy: -20…+50 °C
– obudowa: ABS
– gwarancja: 2 lata
– typ baterii: bateria 9V, 6F22
– żywotność baterii: 70 godz. (bez używania rękojeści radiowej)
– temperatura składowania: -40…+85 °C
– waga: 195 g (bez baterii)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl