Xblitz® Spirit - Alkomat Elektroniczny

Dostępność: brak towaru
Cena: 139,00 zł 139.00
ilość szt.
Ocena: 3.08971
Producent: xblitz
Kod produktu: 21440

Opis

Alkomat Xblitz Spirit

 

Alkomat Xblitz Spirit to rezultat pracy znakomitych projektantów wykorzystujących podzespoły najwyższej jakości. Xblitz to polska marka, której twórcy wychodzą naprzeciw rozmaitym potrzebom dnia codziennego, oferując szeroką gamę urządzeń. Alkomaty zdecydowanie należą do najbardziej udanych, czego model Spirit jest niezbitym dowodem. Oferujący rok kalibracji gratis sklep Promil-Lab to najlepsze miejsce, w którym można go nabyć.

Aby alkomat mógł dobrze spełniać swoje zadanie, jego konstrukcja musi wykorzystywać wysokiej jakości podzespoły, na czele z sercem każdego urządzenia tego rodzaju, czyli sensorem. Czujniki elektrochemiczne stosowane w alkomatach Xblitz to zdecydowanie jedne z najważniejszych atutów  tych wyrobów. Spirit to tester zapewniający znakomitą dokładność badania wynoszącą ± 0.008% BAC, dzięki czemu stanowi akcesorium niezwykle użyteczne dla wszystkich, dla których wiedza o stanie własnej trzeźwości jest bardzo ważna – np. kierowców. Alkomat Xblitz Spirit pozwoli Ci zawsze pozbyć się wątpliwości co do tego, czy nadszedł już czas na zajęcie miejsca za kierownicą.  Skorzystaj z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez sklep Promil-Lab i sięgnij po znakomity alkomat łączący wysoką jakość z atrakcyjną ceną.

Fachowcy przygotowujący model Xblitz Spirit wnikliwie przeanalizowali wymagania, jakim sprostać musi takie urządzenie. Łatwość obsługi to nie jest dziś szczególny atut – to warunek tego, by samodzielne wykonanie badania nie stanowiło problemu w żadnej sytuacji, również wówczas, gdy od spożycia alkoholu nie minęło jeszcze bardzo dużo czasu. Alkomat Xblitz Spirit spełnia go w stu procentach dzięki wygodnej obudowie z wysokiej jakości tworzywa, wyświetlaczowi i odpowiedniemu sposobowi działania. Po uruchomieniu poprzez przytrzymanie przycisku (co zabezpiecza go przed przypadkowym przyciśnięciem) jest gotowy do badania w ciągu 40 sekund. Jego status w jasny sposób sygnalizują kontrolki. Dzięki zestawowi obejmującemu także baterie i pięć dodatkowych ustników oraz temu, że laboratorium Promil-Lab zawsze kalibruje nowe alkomaty, urządzenie od razu po dostarczeniu będzie gotowe do użytkowania. 

Alkomat Xblitz Spirit rejestruje i przedstawia na wyświetlaczu wszystkie istotne informacje, włącznie z czasem nagrzewania sensora, a przede wszystkim liczbą przeprowadzonych przy jego użyciu badań. To bardzo ważne, jako że pełne zadowolenie z użytkowania alkomatu możliwe jest tylko wówczas, gdy świadomi jesteśmy stanu urządzenia i zadbamy o jego serwisowanie. Alkomat Xblitz Spirit powinien być kalibrowany co 6 miesięcy lub 500 pomiarów. Promil-Lab obejmuje wszystkie dostępne w naszym sklepie urządzenia pełną opieką w tym zakresie, toteż zakupy u nas stanowią rozwiązanie najkorzystniejsze i najwygodniejsze. Nie ryzykuj! Jeśli zdarza Ci się sięgać po alkohol, wróć za kierownicę bądź do innej aktywności nie mając żadnych wątpliwości co do swojego stanu. Atrakcyjna cena, w jakiej alkomat Spirit dostępny jest w sklepie Promil-Lab sprawia, że wyposażyć się w niego bardzo łatwo.

 

Specyfikacja techniczna:

 • Sensor: Zaawansowany sensor półprzewodnikowy
 • Dokładność: +- 0.008% BAC
 • Zakres detekcji: 0.00 ~ 2.00‰ Promila
 • Czas rozgrzania: 40 sekund
 • Dopuszczalna wilgotność: < 93%
 • Temperatura pracy: 0 ~ 50°C
 • Temperatura przechowywania: 0 ~ 50°C
 • Kalibracja: Zalecane raz na 6 miesięcy (lub 500 pomiarów)
 • Wymiary: 123mm x 44mm x 19mm (bez ustnika)
 • Waga: 95g (z bateriami i ustnikiem)
 • Zasilanie: 2x 1,5V AA bateria alkaliczna

 

Zestaw zawiera:

 • Alkomat Xblitz Spirit
 • Baterie
 • 5 szt. ustników
 • Instrukcja obsługi
   

Należy pamiętać, że każde urządzenie pomiarowe powinno być skalibrowane w dniu sprzedaży.

Przestrzegamy przed sprzedawcami, którzy tego nie dokonują.

Kupując alkomat w naszej firmie nasz pewność, że wskazania będą prawidłowe!

Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług przez nasze laboratorium, informujemy, że wzorce etanolowe są okresowo badane w Głównym Urzędzie Miar. Potwierdzeniem tego faktu jest poniższe świadectwo wzorcowania.

 

Kupując w naszej firmie mają Państwo pewność że alkomat zostanie skalibrowany na certyfikowanych symulatorach wydechu marki ACS Corp.

Świadczymy Jakość na najwyższym Poziomie!

 


 

Opinie o produkcie (1)

22 lipca 2019

Szybka bezproblemowa dostawa, alkomat z certyfikatem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl