Alkomat AlcoFind DA-5000 Professional z Certyfikatem Kalibracji

Opis

Ten bardzo wygodny i niedrogi alkomat jest dowodem na to, że koreańska firma DA Tech, do której należy marka AlcoFind nie zaniedbuje żadnego obszaru rynku. To doskonała propozycja dla wszystkich użytkowników indywidualnych, potrzebujących prostego, niezbyt kosztownego testera.

AlcoFind DA-5000 Professional bazuje na rozwiązaniach dobrze sprawdzonego starszego modelu, dzięki czemu nie ma obaw, czy sprosta trudom użytkowania. Udoskonalono czujnik półprzewodnikowy, zapewniając mu dużą precyzję pracy i stabilność. Jego stan jest sprawdzany przed każdym pomiarem – wykryta obecność oparów alkoholu uniemożliwia przeprowadzenie testu. Co ważne, moduł sensora jest wymienny, toteż w razie usterki alkomat AlcoFind DA-5000 nie stanie się bezużytecznym – profesjonalny serwis przywróci mu pełną sprawność. Ryzyko takie zostało jednak zminimalizowane dzięki autodiagnostycznym funkcjom urządzenia. Wystąpienie błędów czy konieczność oddania go do kalibracji jest czytelny sposób sygnalizowane. Zadbano także o ograniczenie zużycia baterii – po 15 sekundach bezczynności nastąpi automatyczne wyłączenie. Niezawodność i precyzja pracy tego modelu to także zasługa nowego oprogramowania.

 

Alkomat AlcoFind DA-5000 Professional to dowód, że dobry tester nie musi być kosztownych

 

Kolejną wielką zaletą, jaka charakteryzuje alkomat AlcoFind DA-5000 Professional, jest wielka wygoda obsługi, która odbywa się przy użyciu jednego przycisku. Duże znaczenie ma tutaj także czytelny, trzycyfrowy wyświetlacz. Przygotowanie do testu trwa ok. piętnaście sekund, a pobór próbki jedynie trzy – koniec pomiaru, podobnie jak początek, jest sygnalizowany dźwiękiem. Urządzenie informuje o ilości przeprowadzonych badań.

Niedrogi alkomat AlcoFind DA-5000 Professional to znakomita wybór na urządzenie przeznaczone do samokontroli. Należy przy tym pamiętać, że do jego poprawnej pracy niezbędna jest kalibracja. Sklep Promil-Lab, dysponujący profesjonalnym laboratorium poddaje jej wszystkie sprzedawane egzemplarze i zapewnia wsparcie serwisowe. Zapraszamy!

Specyfikacja techniczna

Sensor półprzewodnikowy klasy premium
Zakres pomiarowy 0,00-4,00‰
Rozdzielczość wskazań do 1 miejsca po przecinku
Alkomat posiada licznik pomiarów
Sygnalizacja dźwiękowa początku pomiaru
Sygnalizacja dźwiękowa końca pomiaru
Sygnalizacja rozładowania baterii
Sygnalizacja uszkodzenia sensora
Automatyczne wyłączanie zasilania po 15 sekundach bezczynności
Przygotowanie do pomiaru ok. 15 sekund
Alkomat działa w trybie automatycznym
Czas poboru próbki ok. 3 sekundy
Zasilanie poprzez 2 baterie alkaliczne typu AAA
Certyfikat CE dopuszczający do sprzedaży na terenie EU
Wymiary 58x122x22mm
Waga 115g bez baterii

Gwarancja

24 miesiące

Zestaw zawiera

Alkomat ALCOFIND DA-5000 PROFESSIONAL
2szt. alkaliczne baterie typu AA
6szt. ustników
Saszetka na alkomat
Instrukcja do alkomatu po polsku
Karta Gwarancyjna
Certyfikat wykonanej kalibracji w dniu sprzedaży

  Urządzenie jest zgodne z dyrektywą środowiskową RoHS oraz posiada certyfikaty jakości:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl