Detektor gazów GASALERT EXTREME H2S

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 1 469,00 zł 1469.00
ilość szt.
Ocena: 4.8
Producent: Honeywell
Kod produktu: 184033

Opis

Różnego rodzaju gazy potrafią być niezwykle niebezpieczne dla zdrowia i życia. Zdecydowanej większości z nich nie da się zobaczyć gołym okiem, a do tego spora część nie ma żadnego charakterystycznego zapachu, co sprawia, że są one niemal niemożliwe do wykrycia bez użycia odpowiedniego sprzętu. Na szczęście wraz z rozwojem technologii na rynku pojawiły się specjalne detektory, takie jak Gasalert Extreme H2S, dzięki którym możemy szybko sprawdzić stężenie danego gazu w określonym miejscu.

Na tej podstronie w naszym sklepie internetowym można zakupić detektor Gasalert Extreme H2S, który pozwoli sprawdzić stężenie siarkowodoru w naszym otoczeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej jakości detektor gazów Gasalert Extreme H2S

Gasalert Extreme H2S to detektor kompaktowy, prosty w obsłudze, jednogazowy, który doskonale sprawdzi się w miejscach, w których występuje zwiększone stężenie H2S - czyli siarkowodoru. Wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD sprzęt może na 3 różne sposoby zasygnalizować nam przekroczenie dopuszczalnego poziomu siarkowodoru w naszym otoczeniu. Aby zaalarmować użytkownika o niebezpieczeństwie, detektor może intensywnie wibrować, wydawać sygnały dźwiękowe i wizualne, dzięki czemu na pewno zauważymy ostrzeżenie.

Interfejs obsługuje się za pomocą 4 przycisków, które umożliwiają m.in. ustawienie wartości alarmowych dla urządzenia czy ustawienie zabezpieczenia hasłem. Detektor wykonany jest z bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia.

Detektor gazowy Gasalert Extreme H2S - dlaczego warto go nabyć?

Siarkowodór jest szkodliwy dla człowieka, jeżeli będzie on wystawiony na dłuższą ekspozycję tej substancji (podrażnia drogi oddechowe, wywołuje nudności i zawroty głowy), a do tego jest bardzo łatwopalny i wybuchowy. Widać więc wyraźnie, że wysokie stężenie H2S w małej przestrzeni nie wróży niczego dobrego. Właśnie z tego względu warto nabyć wysokiej klasy detektor - taki jak Gasalert Extreme H2S, który szybko zaalarmuje nas, kiedy dopuszczalne stężenie tego gazu zostanie przekroczone.

Postaw na sprawdzonych dostawców

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale dostarczając naszym klientom wysokiej jakości produkty, w tym alkomaty, detektory gazu i akcesoria. Od samego początku naszego funkcjonowania zależy nam na tym, aby każda osoba, która odwiedzi nasz sklep, mogła znaleźć w nim to, czego potrzebuje. Osoby, które dokonały już u nas zakupu, wystawiają nam pozytywne opinie, w których chwalą profesjonalne podejście do klienta, bogaty asortyment oraz atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień.

W przypadku chęci zakupu prosimy o wcześniejszy kontakt.

Przenośny detektor GasAlert Extreme H2S przeznaczony do wykrywania siarkowodoru (H2S). Podwyższona żywotność urządzenia dzięki możliwości samodzielnej wymiany sensorów i baterii. Miernik posiada trzy rodzaje sygnalizacji (akustyczna, optyczna i wibracyjna) przekroczenia wartości alarmowych. Budowa urządzenia umożliwia stosowanie w strefach zagrożonych wybuchem. Polecany do kontroli skażenia i jakości powietrza m.in.: na stanowisku pracy, w studzienkach, kanałach, zbiornikach, oczyszczalniach ścieków i wysypiskach oraz podczas akcji ratowniczych.

Cechy / Właściwości

  • Podwyższona żywotność urządzenia dzięki możliwości samodzielnej wymiany sensorów i baterii.
  • Kompaktowy i wytrzymały design z gumową obudową 
  • Solidny zaczep do mocowanie w trudnych warunkach.
  • Prosty w obsłudze 4 przyciskowy interfejs umożliwia zabezpieczenie dostępu hasłem, włączenie funkcji zatrzaskiwania alarmów oraz ręczną zmianę wartości progów alarmowych. Pomiar kontrolny jest przeprowadzany automatycznie po włączeniu urządzenia (sygnalizowane ikoną na wyświetlaczu).
  • Wyraźne sygnały alarmowe (optyczne, dźwiękowe oraz wibracyjne) w momencie przekroczenia wartości alarmowych
  • Posiada dwa progi alarmowe LOW (niskiego stężenia) i HIGH (stężenia niebezpiecznego)
  • Czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD 
  • Automatyczny zapis ostatnich 10 alarmów z możliwością zgrania danych na komputer (wyposażone w interfejs IrDA)
  • Kompatybilny z stacją dokującą BW Microdock II przeznaczoną do automatycznej kalibracji i testowania urządzenia.
  • Możliwość zastosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem klasyfikowanych jako strefy Z1 i Z2 (niebezpieczeństwa wybuchu gazów, par lub mgieł), grup wybuchowości IIA, IIB i IIC oraz klas temperaturowych T1, T2, T3, oraz T4. Posiada cechę dopuszczenia EExia d II CT4
Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl