Promocje
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
249,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Alkomat DRAGER Alcotest 6000 z opcją bez ustnika
Alkomat DRAGER Alcotest 6000 z opcją bez ustnika
1 790,00 zł 1 720,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
329,00 zł 299,00 zł
szt.
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
1 229,00 zł 1 169,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 298,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
349,00 zł 298,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
1 649,00 zł 1 499,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Alkomaty do 300 zł - jaki wybrać?

Alkomaty do 300 zł - jaki wybrać?

Wiele jest praktycznych akcesoriów, w które jak najbardziej powinien wyposażyć się każdy kierowca. Jest to związane nie tylko z bezpieczeństwem, ale także nieustanną kontrolą swojego stanu przed rozpoczęciem prowadzenia pojazdu mechanicznego. Jednym z niezbędnych sprzętów dla każdego kierowcy powinien więc być dobry alkomat. Do 300 zł - to bardzo często wybierana kategoria, która jak najbardziej zawiera godne uwagi propozycje. Podpowiadamy, jakie modele szczególnie warto wziąć pod uwagę przy chęci zakupu dobrego alkomatu osobistego przeznaczonego na własny użytek.

Jaki alkomat kupić do 300 zł?

Zazwyczaj alkomaty kojarzą się kierowcom przede wszystkim z kontrolą drogową. To dość nieprzyjazne skojarzenie, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że z alkomatu można przecież korzystać również na własny użytek. Zakup dobrego alkomatu do 300 zł jest wręcz wskazany dla kierowców, którzy zawsze chcą odpowiedzialnie podchodzić do swojego uczestnictwa w ruchu drogowym. Są przecież sytuacje, w których trudno jest jednoznacznie określić swój stan, szczególnie jeśli w niedawnej przeszłości został spożyty alkohol. Właśnie wtedy najlepiej użyć alkomatu osobistego, który dostarczy wszystkich najważniejszych informacji na temat faktycznego stanu trzeźwości. Warto wspomnieć, że skuteczny alkomat do 300 zł może także uchronić przed zapłaceniem niepotrzebnego mandatu oraz zarobieniem punktów karnych. Często kierowcy swój faktyczny stan trzeźwości poznają dopiero w trakcie kontroli drogowej, kiedy jest już zdecydowanie za późno. Warto więc wcześniej zainwestować w odpowiedni sprzęt, tak aby mieć pewność co do swojego bezpieczeństwa. Jaki alkomat kupić do 300 zł? Poniżej przedstawiamy kilka najbardziej interesujących propozycji z tej półki cenowej.

 

Alcofind Expert

To interesująca propozycja dla wszystkich poszukujących dobrego sprzętu wśród alkomatów do 300 zł. W zasadzie wszystko w tym modelu działa jak należy, nie ma żadnych problemów z jego poprawnym funkcjonowaniem. Alkomat bardzo szybko wyświetla gotowy wynik pomiaru, zatem przeprowadzenie całego badania wcale nie zajmuje dużo czasu. Dodatkowo urządzenie to zostało wyposażone w licznik przeprowadzonych pomiarów, dzięki czemu bardzo łatwo jest wyznaczyć termin niezbędnej kalibracji. To bardzo użyteczna funkcja, którą z pewnością doceni wielu kierowców.

KUP TERAZ 

[product id="758"]

Alcodigital XS50

Kolejna propozycja wśród alkomatów do 300 zł to profesjonalna wersja urządzenia do przeprowadzania dokładnych pomiarów trzeźwości. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu do pracy możliwe jest łatwe i szybkie skontrolowanie poziomu trzeźwości. Daje to bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o przygotowanie do jazdy. Tym, co wyróżnia ten dobry alkomat do 300 zł, jest bardzo intuicyjny system, uruchamiany za pomocą jednego przycisku. Z jego obsługą poradzi więc sobie każdy kierowca, niezależnie od wieku.

KUP TERAZ

[product id="1117"]

Alcofind DA-8500E

Jaki alkomat kupić do 300 zł? Odpowiedź na to pytanie może być uzależniona od wielu czynników, a przede wszystkim od indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Warto jednak wiedzieć o użytecznych modelach, które wcale nie muszą kosztować fortuny, żeby spełniać swoje zadanie, jak należy. Ta propozycja jest wręcz idealnym tego potwierdzeniem. Dzięki temu alkomatowi do 300 zł możliwe jest wygodne przeprowadzenie stosownego pomiaru właściwie w każdych warunkach. Niezależnie od tego, w jakim miejscu chcesz skontrolować swoją trzeźwość, z pewnością alkomat  Alcofind DA-8500E może Ci towarzyszyć. Świadczy o tym najlepiej jego niewielki rozmiar, dzięki któremu sprzęt możesz zabrać w dowolne miejsce. To bardzo użyteczna cecha dla wszystkich kierowców, którzy cenią sobie rozwiązania praktyczne. Jeśli więc zależy Ci przede wszystkim na tym aspekcie i zastanawiasz się, jaki alkomat kupić do 300 zł, to ta propozycja z pewnością będzie odpowiednia.

KUP TERAZ

[product id="1679"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl