Promocje
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
249,00 zł 199,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Chcesz mieć 100% pewności, że wczorajsze promile wywietrzały z głowy? Zbadaj się własnym alkomatem elektrochemicznym

Chcesz mieć 100% pewności, że wczorajsze promile wywietrzały z głowy? Zbadaj się własnym alkomatem elektrochemicznym

Każdy musi się od czasu do czasu wyszaleć – ważne, żeby nie robić przy tym żadnych głupstw. Na przykład wsiadać za kierownicę, kiedy organizm jeszcze nie uporał się do końca ze spożytym alkoholem. Niektórzy oceniają swoją trzeźwość tylko i wyłącznie na podstawie aktualnego samopoczucia, co niestety jest drogą prowadzącą na manowce. Lepiej polegać na atestowanych, dobrze skalibrowanych alkomatach elektrochemicznych. W Promil-Lab rekomendujemy je wszystkim Klientom, którzy nie uznają żadnych kompromisów. I tak samo postępują producenci prezentowanych urządzeń.

Nowoczesne alko-testery gwarantują niezwykle dokładne wyniki. Wszystko dzięki doskonałym podzespołom

Specyfikacja sprzętu zależy od detali konstrukcyjnych oraz technologii, jakie znajdują się wewnątrz obudowy. W przypadku alkomatów kwestie estetyczne czy designerskie trzeba umieścić na zdecydowanie dalszym planie – tutaj liczą się przede wszystkim precyzja wskazań oraz komfort użytkowania. Firma Promil-Lab od zawsze przywiązuje dużą wagą do tego rodzaju walorów, nasz sklep oferuje tylko i wyłącznie sprawdzone produkty od największych graczy na rynku, cenionych przez samych odbiorców. Topowe alkomaty elektrochemiczne reprezentują wysoki poziom niezawodności oraz wiarygodności każdego badania. Wśród godnych polecenia marek z pewnością należy wymienić między innymi AlcoFind, Promiler, Semtech, AlcoForce, Alkohit, Dr ä ger... pełna lista byłaby o wiele dłuższa. Konkurencja zawsze przynosi korzyści konsumentom, choćby z uwagi na rywalizację cenową oraz wdrażanie ciekawych, innowacyjnych rozwiązań. Trudno o lepszy czas na zakup podręcznego alko-testera do własnego użytku.

Alkomaty elektrochemiczne dostępne w sklepie Promil-Lab spełniają najwyższe standardy jakości

W naszym przebogatym asortymencie polecamy przyjrzeć się bliżej tym pozycjom, które poza samym sprzętem oferują również pewien okres darmowych kalibracji. Najczęściej opcja nieograniczonego serwisowania w cenie zakupu rozciągnięta jest na 12 miesięcy. Koniecznie trzeba w tym miejscu przypomnieć, iż każde badanie powoli rozregulowuje sensory. W przypadku alkomatów elektrochemicznych konieczność adiustacji występuje znacznie rzadziej, niż ma to miejsce w modelach z czujnikami półprzewodnikowymi. Przykładowo: część producentów zaleca kalibrować urządzenia co pół roku, są też sprzęty wymagające przywrócenia ustawień fabrycznych raz na 500 testów. Każdy model ma inną specyfikację, wszelkie informacje o prawidłowym użytkowaniu alkomatu elektrochemicznego można znaleźć w załączonej instrukcji. A gdyby pojawiły się jakieś pytania, konsultanci Promil-Lab z pewnością znają odpowiedzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl