Promocje
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
69,00 zł 49,00 zł
szt.
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
1 149,00 zł 1 049,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
Alkomat AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
448,00 zł 399,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czy użytkowanie precyzyjnego alkomatu wiąże się z istotnymi kosztami? Odpowiadamy
Czy użytkowanie precyzyjnego alkomatu wiąże się z istotnymi kosztami? Odpowiadamy

Aby cały czas cieszyć się możliwością przeprowadzenia wiarygodnego testu trzeźwości, trzeba o to zadbać, co niestety nie sprowadza się jedynie do nabycia najlepszego nawet alkomatu. Choć technika pomiarowa poczyniła w ostatnich latach wielkie postępy, czego alkomaty mogą być znakomitym przykładem, stosowane rozwiązania wymagają od użytkownika nieco dbałości o posiadany przez niego sprzęt. Nie jest to jednak jakikolwiek problem.

I taniej, tym... drożej. Dokonaj właściwego wyboru

Po własne alkomaty sięgają niekiedy także ci, którym zaglądać do kieliszka zdarza się stosunkowo rzadko, mimo to jednak chcą uniknąć sytuacji, gdy nie są pewni czy alkohol zniknął już z ich organizmu. Wówczas może się wydawać, że skoro sprzęt ten wedle wszelkiego prawdopodobieństwa nie będzie użytkowany zbyt intensywnie, nie ma potrzeby przeznaczania na niego większych kwot niż absolutnie minimalne, czyli sięgania po prostu po najtańsze dostępne propozycje. Oznacza to, że wiedziony taką pochopną oszczędnością, nabywca może zdecydować się np. na archaiczny alkomat półprzewodnikowy wymagający kalibracji co pół roku, oferujący do momentu jej wykonania niewielką liczbę testów (co może w tym przypadku nie być problemem) i bardziej narażony na uszkodzenia sensora. Nierzadko dołożenie nawet 100 czy 150 zł pozwala wyposażyć się w nowoczesne urządzenie elektrochemiczne, które można kalibrować co rok. Jak zatem widzimy, same oszczędności na konieczności serwisowania zwrócą się bardzo szybko. Nieporównywalnie wyższa trwałość sensorów tego rodzaju sprawia ponadto, że przy prawidłowym użytkowaniu ryzyko ich usterek, a co za tym idzie ponoszenia dodatkowych kosztów jest znikome.

Jak łatwo przekonać się przeglądając ofertę sklepu Promil-Lab, ceny kalibracji modeli przeznaczonych do użytku indywidualnego, w tym tych najbardziej popularnych, nie są wygórowane. Dbaj o swój alkomat, a więc nie narażaj go na skrajne temperatury, silne opary chemiczne czy stężenie alkoholu i inne czynniki zagrażające sensorowi, a coroczna kalibracja będzie jedynym kosztem, jaki będziesz ponosić. Dzięki naszym punktom odbioru rozsianym po całym kraju skorzystasz z niej w dodatku szybko i wygodnie!

Ustnik do alkomatu i wszystkie inne akcesoria znajdziesz u nas

Typowy alkomat konstruowany z myślą o prywatnym użytkowaniu nie potrzebuje żadnych dodatkowych akcesoriów, by można było z niego korzystać. Niekiedy jedynie okaże się, że przydałby nam się dodatkowy ustnik do alkomatu, albo nawet kilka – gdy np. chęć skorzystania z możliwości przeprowadzenia badania zakomunikują nam inni uczestnicy opuszczanej zabawy czy członkowie rozjeżdżającej się po świętach rodziny. Szeroki ich wybór obejmujący odmiany przeznaczone do wszystkich popularnych modeli znajdziesz u nas! Skorzystaj z oferty sklepu Promil-Lab i bądź gotów na każda sytuację. Wybierz taki, alkomat, jaki rzeczywiście odpowiada Twoim potrzebom i pozwala zaspokoić je naprawdę minimalnym kosztem. Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl