Promocje
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
Usuwanie Błędu cErr – Error w alkomacie Pro X5
69,00 zł 49,00 zł
szt.
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
Kalibracja alkomatu DRAGER 3820
99,00 zł 79,00 zł
szt.
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
Alkomat osobisty DRAGER 3820 do użytku prywatnego
1 149,00 zł 1 049,00 zł
szt.
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
Alkomat AF-35 Premium skalibrowany + PREZENT
448,00 zł 399,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jak zwiększyć swoje szansę na uzyskanie blokady alkoholowej?
Jak zwiększyć swoje szansę na uzyskanie blokady alkoholowej?

Blokada alkoholowa wydaje się wymarzonym wręcz rozwiązaniem dla tych, którzy na skutek swojej nieumiejętności korzystania z napojów alkoholowych stracili prawo jazdy. Decyzja w przedmiocie zamiany środka karnego na zakaz prowadzenia pojazdów niewyposażonych w tego typu urządzenie, ma jednak charakter fakultatywny. Sąd wcale nie musi jej więc wydać, nawet jeśli spełnimy wszystkie wymogi. Warto więc naprawdę się o to postarać. Co to oznacza w praktyce?

Straciłeś prawo jazdy? O możliwości jego odzyskania myśl od razu!

Jak wiemy, na to, by móc złożyć skuteczny wniosek w tej sprawie, musimy poczekać, niekiedy sporo. Gdy zakaz wydano dożywotnio jest to możliwe dopiero po upływie dziesięciu lat, w innych przypadkach będzie to połowa orzeczonego czasu jego trwania. Nie oznacza to jednak, że wszystko, co będzie działo się do tej chwili, pozostaje bez znaczenie. Wręcz przeciwnie.

Naszym zadaniem będzie wszak przekonanie sądu, że od chwili, gdy cofnięto nam uprawnienia do kierowania pojazdami, zaszła w nas istotna zmiana. Okres trwania zakazu to czas, w którym musimy dowieść, że nasza postawa i warunki osobiste stanowią uzasadnienie przekonania, iż powrót na drogi nie będzie oznaczał zagrożenia dla bezpieczeństwa komunikacji.

Nie trzeba więc tłumaczyć, że jakiekolwiek kolejne, choćby nawet mniej lub bardziej błahe konflikty z prawem nie są nam w tym momencie potrzebne.

Uzasadnienie wniosku jest najważniejsze. Jeśli po ukaraniu nas nie rozszerzyliśmy katalogu swoich win, mamy szansę wykazać, że pozytywna prognoza kryminologiczna jest w naszym przypadku właściwa. Pomoże nam też np. terapia, jeśli problem z alkoholem jest poważniejszy. Warto wykorzystać wszystko, co dowodzi, iż zaszła zasadnicza zmiana w naszym postępowaniu.

Rozpatrujący sprawę sąd przyjrzy się też rzecz jasna naszej sytuacji osobistej, a więc m.in. warunkom rodzinnym i środowiskowym i perspektywom, jakie otworzyłoby przed nami odzyskanie prawa jazdy. Trudno jednak oczekiwać, że będzie zatroskany nimi bardziej niż bezpieczeństwem ruchu!

Blokada alkoholowa jest nie do obejścia, a jednocześnie niekłopotliwa

Konstruktorzy dostępnych w naszym sklepie urządzeń stanęli przed niełatwym zadaniem – jest bowiem rzeczą oczywistą, że będą one narażone na liczne próby manipulacji. Tymczasem, nic z tego! Numer z pompką nie tylko się nie uda, ale i nie zostanie zapomniany. Blokada alkoholowa poza możliwością rejestrowania testów, jak ma to miejsce w niejednym alkomacie, może przesyłać dane dotyczące poszczególnych zdarzeń do wskazanego odbiorcy.

Uczciwi użytkownicy nie muszą jednak obawiać zupełnie niczego – również jakichkolwiek kłopotów z codziennym użytkowaniem. Zadbano bowiem zarówno o szybką gotowość do pracy, by uruchamianie pojazdu nie musiało trwać zbyt długo, jak i łatwość obsługi. Zapraszamy do zakupów w sklepie Promil-Lab!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl