Promocje
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
Alkomat z sensorem elektrochemicznym EASYGO EC
299,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
Alkomat osobisty ALCODIGITAL XS50
249,00 zł 229,00 zł
szt.
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
Alkomat bezustnikowy iBlow marki Promiler
1 649,00 zł 1 549,00 zł
szt.
Alkomat DRAGER Alcotest 6000 z opcją bez ustnika
Alkomat DRAGER Alcotest 6000 z opcją bez ustnika
1 690,00 zł 1 590,00 zł
szt.
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
Alkomat AlcoFind Elite + kalibracje
329,00 zł 299,00 zł
szt.
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
Alkomat Alco-Tech AT-1000 do badań pracowników
1 229,00 zł 1 169,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E
349,00 zł 298,00 zł
szt.
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind DA-8500E + certyfikat
349,00 zł 298,00 zł
szt.
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
Alkomat ALKOTOP PLUS do badań bez ustnika
1 649,00 zł 1 499,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprawdzenie trzeźwości na komisariacie - jak wygląda?

Sprawdzenie trzeźwości na komisariacie - jak wygląda?

Sprawdzenie stanu trzeźwości przed planowaną podróżą jest niezwykle ważnym aspektem, który świadczy o naszym rozsądku i odpowiedzialności. Dlatego, gdy nie ma co do tego pewności, przed wyjazdem należy zastosować alkomat, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, a w krwi nie znajduje się alkohol. Jeśli w swoim wyposażeniu nie znajdziemy jednak takiego urządzenia, możemy udać się do pobliskiego komisariatu policji, w którym funkcjonariusze powinni udostępnić aparaturę do samodzielnego wykonania pomiaru. Jak wygląda sprawdzanie trzeźwości na komisariacie?

 

Sprawdzanie trzeźwości na policji - jak wygląda?

Żeby zbadać poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, warto udać się na wybrany komisariat policji, w którego wyposażeniu znajdują się alkomaty umożliwiające ich użycie przez chętne osoby. W niektórych przypadkach policjant może odmówić wykonania pomiaru, jednak są one sporadyczne, ponieważ nie ma żadnego przepisu, który nakazywałby pracującym na komisariacie funkcjonariuszom udostępnienie urządzenia na żądanie.

 

Pamiętajmy również, aby w sytuacji, w której planujemy udać się do siedziby policji nie wsiadać za kółko, a poprosić kogoś z rodziny lub przyjaciół o pomoc. Po przybyciu na miejsce należy wyjaśnić pracownikowi cel wizyty, a następnie poczekać, aż sprawdzi on nasz dowód, sporządzi protokół oraz przyniesie urządzenie z nowym ustnikiem. Po tak przeprowadzonym pomiarze możemy wsiąść za kierownicę bądź w razie przekroczenia dopuszczalnej ilości promili w wydychanym powietrzu wrócić do domu ze znajomym bądź członkiem rodziny.

 

Kontrola trzeźwości na komisariacie - dlaczego warto?

Sprawdzenie stanu trzeźwości na komisariacie jest dobrym rozwiązaniem, w sytuacji, w której nie jesteśmy pewni, czy możemy wsiadać za kółko, a w swoim domu nie posiadamy alkomatu. Jest to niezwykle odpowiedzialne i rozważne podejście, które może przyczynić się do uniknięcia nie tylko stłuczki, ale również poważnego wypadku. Alkohol odbiera kierowcy świadomość oraz ogranicza widoczność, co prowadzi do braku kontroli nad pojazdem i może być tragiczne w skutkach.

Sprawdzenie stanu trzeźwości na komisariacie umożliwi nam zrezygnowanie z podróży w razie przekroczenia dopuszczalnej ilości promili we krwi bądź upewni nas, że ze spokojem możemy prowadzić samochód.

 

Jaka alternatywa będzie najlepsza dla kontroli trzeźwości na komisariacie?

Impreza z przyjaciółmi czy romantyczna kolacja we dwoje to tylko niektóre z okazji do wypicia większej ilości alkoholu. Jednak, co jeśli na drugi dzień planujemy wyjazd, a nie mamy pewności co do naszej trzeźwości? Nie zawsze jest czas, aby poddać się pomiarowi na komisariacie, a także nie każda placówka udostępnia w tym celu sprzęt. W takiej sytuacji najlepszą alternatywą jest zaopatrzenie się w dobrej jakości alkomat dla domowego użytku, który zapewni nam komfort pomiaru oraz sprawi, że przed planowaną podróżą będziemy mogli upewnić się, że możemy prowadzić auto. Urządzenie pozwoli nam na sprawne i szybkie wykonanie badania w zaciszu własnego domu, dzięki czemu nie tylko zaoszczędzimy czas, ale wiele stresu związanego z dojazdem i poszukiwaniem konkretnego komisariatu.

 

Gdzie kupić dobrej jakości alkomat?

Alkomat jest poważnym i niezwykle istotnym zakupem, dlatego przed odjęciem decyzji warto skorzystać z oferty zaufanego i profesjonalnego sklepu. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór wysokogatunkowych urządzeń, wśród których każda osoba znajdzie sprzęt dopasowany do swoich aktualnych potrzeb. Dostępne u nas alkomaty wyróżniają się precyzyjnym działaniem oraz wykonaniem z najlepszej klasy materiałów, co wpływa na wydłużenie ich żywotności.

Ich staranne wykończenie, odporność na uszkodzenia oraz dokładność wskazywanym wyników świadczą o ich jakości, dzięki czemu urządzenie z pewnością posłuży przyszłemu właścicielowi przez długi czas. Decydując się na zakup oferowanego alkomatu, nie trzeba przejmować się o czasochłonne sprawdzanie stanu trzeźwości na komisariacie, ponieważ dostępny u nas sprzęt sprawdzi się równie dobrze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl